Satura rādītājs:
- 1. Nepārslogojiet
- 2. Dodiet viņiem laiku
- 3. Nenoliedz faktu, ka attiecības neizdevās
- 4. Nelieciet viņiem atgriezties
- 5. Pievērsiet viņiem uzmanību
- 6. Uzturiet sakarus
- 7. Maza greizsirdība nekad nesāp
- 8. Atgādiniet viņiem par labajiem laikiem, kas jums bija kopā
- 9. Esi labs klausītājs
- 10. Strādājiet pie sevis
- 11. Turiet skaidru redzējumu par savu nākotni
- 12. Veiciet izmaiņas savā dzīvē kopā
- 13. Uzņemties atbildību par pieļautajām kļūdām
- 14. Nevainojiet viņus par pagātnes kļūdām
- 15. Padošanās realitātei
Mums visiem ir bijusi šī nevainojamā saikne, ar kuru mēs dalījāmies ar kādu īpašu cilvēku. Negaidījāt, ka lietas tik ātri paslīdēs un izmirs? Tagad, kad jūtaties vientuļš, jūs viegli veiktu jebkuru smieklīgu rituālu, lai tos atgūtu. Nu, tu neesi viens. Daudzi cilvēki darītu visu, lai atgūtu bijušo.
Tas, ka jums bija sliktas beigas, nenozīmē, ka jūs nevarat atdzīvināt attiecības. Godīgi sakot, nav iespējams atgūt viņu mīlestību. Godīgas pūles un sirsnīga atvainošanās var iet tālu. Protams, jūsu izjukšanas iemesls un pašreizējie apstākļi jūsu abu starpā maina ceļu.
Niršana attiecībās, nemainot bijušos strīdus, ir katastrofas recepte. Neatkarīgi no tā, kas lika jums abiem šķirties, arī turpmāk paliks nepārvaramas rūpes, lai arī kā jūs censtos to ignorēt. Kad Amora bulta tevi uzsita, tev neizdevās apsvērt iespēju iekļūt. Bet tagad, kad jums ir zelta otrā iespēja, izmantojiet to, lai radītu labāku nākotni sev un jūsu partnerim. Šeit ir daži nedroši veidi, kā atgūt savu bijušo un iekarot bijušā sirdi un sākt no jauna mīlas attiecības!
1. Nepārslogojiet
Shutterstock
Jūs varat mēģināt ļaunprātīgi izmantot otro iegūto iespēju, mēģinot pierādīt savu stāsta pusi un pārliecināt viņus, ka jums bija taisnība. Nu, jūs varētu uzvarēt šajā cīņā, bet zaudēt attiecības pēc atlabšanas. Neviens nevēlas būt nokaitēts. Sliktākais, ko jūs varat darīt šajā brīdī, ir šņāciens par lietām, kas notika pagātnē.
Tas tikai liks tavam bijušajam noticēt, ka viņi tev nav pietiekami labi un ka tu nekad ar viņiem nebiji apmierināts. Tas acīmredzami nav pareizais veids, kā atgūt viņu simpātijas. Mierīgi un savākti izvirziet jautājumus, kas jums bija, bet arī pastāstiet viņiem to, kas jums viņos patīk. Tas jums nākotnē palīdzēs sēt spēcīgas saites sēklas.
2. Dodiet viņiem laiku
Jūs beidzot esat nolēmis dot savām attiecībām otro iespēju. Bet pagaidiet - vai viņiem ir? Piešķirt partnerim laiku, lai atveseļotos, ir izšķiroša nozīme attiecību atjaunošanā. Neatkarīgi no tā, cik žēl jums ir vai jūs cenšaties viņus atgūt, viņiem ir vajadzīgs laiks, lai ar jums atgūtu šo komforta līmeni.
Pacietība ar partneri pat pēc šķiršanās var uzlabot jūsu izredzes atkal satikties. Centieties būt iecietīgs pret viņu trūkumiem un dodiet viņiem laiku, lai atgūtu jūsu uzticību. Labas lietas prasa laiku, un, ja jūs tās patiešām mīlat, tās ir vērts gaidīt.
3. Nenoliedz faktu, ka attiecības neizdevās
Kļūdas pieņemšana var būt izaicinājums jūsu ego, it īpaši, ja jūs to nosverat ar pūliņiem, ko esat pielicis, lai atgrieztos kopā ar savu bijušo. Tomēr jums jāzina, ka atteikums nav pareizais veids, kā atjaunot lietas starp jums abiem. Jā, agrāk tas neizdevās. Tas nenozīmē, ka tā nav domāts, vai ne?
Attiecības ir divvirzienu iela, un tikai viens cilvēks nevar izturēt to lielāko daļu viens pats. Pieņemiet savas kļūdas, lai sāktu attiecības no jauna leņķa, un balstiet tās uz patiesu partnerību, kurā jūs ļaujat partnerim reizi pa reizei ieņemt vadītāja vietu.
4. Nelieciet viņiem atgriezties
Shutterstock
Es zinu, ka jums pietrūkst bijušā, un sīkā balss jūsu galvas iekšienē liek turēt savu ego malā un lūdz viņus atgriezties. Nu nevajag. Ļoti reti ir tā, ka sabrukumam ir laimīgas beigas. Neatkarīgi no tā, cik jūsu attiecības bija kļuvušas nogurdinošas, tā bija liela daļa no jūsu dzīves. Tagad, kad jūsu partneris vairs nav, jūs jūtaties tukšums savā sirdī. Bet, lūdzot viņus atgriezties, viņi zaudēs visu cieņu pret jums.
Viņi, iespējams, neteiks jums sejā, ka esat izmisis, taču viņu vēlme bēgt no jums būs reāla. Noliecoties līdz kādam lūgumam palikt, jūs paliekat vājš. Neatkarīgi no tā, kā jūs viņiem pietrūkst, nezaudējiet cieņu pret sevi. Paziņojiet viņiem, ka esat gatavs veikt izmaiņas savā pusē, ja viņi piekrīt darīt to pašu. Tādā veidā jūs abi varat sākt kopā no jauna.
5. Pievērsiet viņiem uzmanību
Lai arī attiecību sākumā ir grūti spēlēt, lai iegūtu labu, tomēr bijušā ignorēšana pēc izjukšanas, iespējams, nav pareizs veids, kā labot lietas. Parādiet viņiem, ka jūs rūpējaties un aizskariet ausis visām viņu problēmām. Parādiet viņiem, ka viņi joprojām var paļauties uz to, ka jūs būsiet viņu labā.
6. Uzturiet sakarus
Sazināšanās pēc šķelšanās var šķist grūta, un jūs varētu vēlēties atteikties un vienreiz pārtraukt visas saites ar bijušo. Tomēr, ja jūsu sirds joprojām pēc viņiem ilgojas, kādu dienu tos bloķēt un nākamo reizi nosūtīt draugu pieprasījumu, iespējams, nav gudrākā lieta. Tas arī parāda jūsu nenobriedumu.
Uzturiet kontaktus ar viņiem, lai parādītu viņiem, ka jūs joprojām rūp un varat būt nobriedis šajā situācijā. Laika gaitā jūs varat izvirzīt tēmu par atkal satikšanos.
7. Maza greizsirdība nekad nesāp
Shutterstock
Nenovērtējiet par zemu sava bijušā īpašnieka koeficientu. Neatkarīgi no tā, cik forši viņi rīkojas, vienmēr ir maza daļa no viņiem, kas kļūst greizsirdīgs, kad pavadāt laiku kopā ar kādu citu. Greizsirdības vilnis saasinās tikai pēc tam, kad jūs abi šķiraties, jo garīgi viņiem ir grūti jūs redzēt kopā ar kādu citu.
Izmantojiet to savā labā un ļaujiet viņiem uzminēt, vai jūsu dzīvē ir kāds jauns, kurš varētu viņus uzskatāmi apdraudēt. Šāda uzmanības novēršana liks viņiem domāt par jums, kas palielina jūsu izredzes atkal apvienoties.
8. Atgādiniet viņiem par labajiem laikiem, kas jums bija kopā
Pārtraukšana vienmēr ir sirdsdarbība. Neatkarīgi no tā, cik neapdomīgi jūs izjukāt, atmiņas, kuras radījāt savās attiecībās, ir neaizstājamas. Kad mēģināt tikt pāri šai fāzei, jūs vienmēr atcerēsieties laimīgos laikus.
Iespējams, ka arī tavs bijušais tevis pietrūkst. Atgādinot par šīm priecīgajām atmiņām ar savu varbūtību, jūs varat tās atgūt. Laba atmiņa var pazust sliktu. Runājiet par laimīgajiem laikiem, kas jums bija, un pateicieties viņiem par to radīšanu kopā ar jums.
9. Esi labs klausītājs
Ir svarīgi uzlabot savas klausīšanās prasmes, ja vēlaties uzlabot izredzes atgriezties kopā ar bijušo. Ar klausīšanos es domāju jūsu sapratnes un uztveršanas prasmes. Mēģiniet lasīt starp rindām, kad jūsu bijušais nespēj sevi izteikt ar vārdiem.
Jūs nevarat atrisināt visas viņu dzīves problēmas, bet stāvēšana pie viņiem un cieši turot roku, kamēr viņi pārdzīvo vētru, viņiem nozīmēs pasauli. Pat ja jūsu attiecības pagātnē kliboja, sirsnīgi jūsu puses centieni varētu palīdzēt jums atgūt viņu simpātijas.
10. Strādājiet pie sevis
Shutterstock
Kad pēc pārrāvuma esat nomākts, jūs aizmirstat rūpēties par lietām, kas patiesībā ir svarīgas. Rūpes par sevi ir tikpat svarīgas kā jūsu attiecības. Būt laimīgam un mierīgam uzlabo garīgo un fizisko veselību, kas savukārt uzlabo attieksmi pret bijušo. Turklāt tas dod jums arī spēku doties tālāk, ja jūsu bijušais atsakās atgriezties ar jums.
11. Turiet skaidru redzējumu par savu nākotni
Dažreiz jūs esat tik aizņemts, mēģinot labot savu pagātni, ka aizmirstat dzīvot tagadnē. Tas noved pie sūdzībām par neskaidrību par savu nākotni. Pat ja jūs agrāk pieļāvāt kļūdas, kas lika jums šķirties no partnera, nākotnē tam nav jābūt vienādam.
Uzturiet savu redzējumu skaidru un pamatoti gaidiet savu attiecību nākotni. Nekad vairs nav viegli uzvarēt kāda sabrukušajā uzticībā, taču, ja jūs domājat, ka pastāv lielas iespējas, ka jūs atkal varat likt lietām darboties kopā ar bijušo, būtu labi domāt par ilgtermiņa plānu.
12. Veiciet izmaiņas savā dzīvē kopā
Pūlēties, lai mainītu lietas, ir labi, taču tas ir lieks, ja to darāt tikai jūs. Jūsu un jūsu bijušo cilvēku kopīgie centieni ir veiksmīgas ielāpīšanas slepenā sastāvdaļa. Ja jūsu bijušais patiešām cenšas mainīt savu dzīvi, lai pielāgotos attiecībām, izmantojiet šo iespēju, lai izveidotu veselīgu saikni starp jums abiem.
Jūsu mīlestībai ir spēks dziedēt visas brūces, kuru dēļ jūs abi atdalījāties. Esiet spēka balsts savam bijušajam un sniedziet viņiem visu nepieciešamo atbalstu, lai viņi atkal varētu jūs mīlēt un ticēt.
13. Uzņemties atbildību par pieļautajām kļūdām
Shutterstock
Vainīgā spēle var izraisīt postījumus, ja jūs tajā iekļūstat, pārtaisot pagātnes kļūdas ar savu bijušo. Ir pareizi kļūdīties un kļūdīties. Atzīstot savas pagātnes kļūdas, tas palīdzēs jums izaugt par cilvēku. Patiesi lūdzot savam partnerim ieteikumus un palīdzību, pat pēc šķiršanās, jūs varētu iedegt jaunas mīlestības dzirksteles jūsu abu starpā.
Dodieties pie viņiem ar atvērtu sirdi un atvainojieties viņiem. Pat ja jūs pēc tam abi vairs nesatiksieties, vismaz jūs varēsiet atpūsties, zinot, ka lietas starp jums diviem nebeidzās ar skābu noti.
14. Nevainojiet viņus par pagātnes kļūdām
Pirms mēģināt atgriezties pie viņiem, jums acīmredzami ir jārisina visi jautājumi, kas jums bija ar bijušo. Bet arī atgādināšana par katru niecīgo kļūdu nedod neko labu. Pieņemiet viņu kļūdas kā daļu no tā, kas viņi ir, un palīdziet viņiem mācīties no šīm kļūdām, nevis vainojiet viņus par pagātnes sāpēm.
15. Padošanās realitātei
Shutterstock
Ne vienmēr ir viegli saskarties ar skarbo realitāti. Neatkarīgi no tā, cik ļoti vēlaties atgriezties kopā ar bijušo, jums jāpieņem pašreizējās situācijas realitāte, kas ir šāda: jūs izšķīrāties kāda iemesla dēļ. Mīlestība un sajūsma ir divas dažādas lietas, un tās bieži tiek maskētas kā cita cita, kas var būt mulsinoša.
Pirms mēģināt atgūt bijušā simpātijas, pavadiet kvalitatīvu laiku ar sevi un saprotiet, vai tas ir tas, ko jūs patiešām vēlaties. Viņu atgūšana, visticamāk, nebūs tik grūta kā likt attiecībām atkal darboties, neraugoties uz viņu trūkumiem un jūsu trūkumiem. Ja jūs joprojām uzskatāt, ka viņi ir tie, ar kuriem vēlaties pavadīt savu dzīvi, esiet gatavs pielikt nopietnas pūles, lai jūsu attiecības atkal darbotos.
Padarīt attiecības par darbu nav kūkas gabals. Tas prasa vairāk nekā sestdienas vakara datumi, ēdiena gatavošana viens otram un mīlestības pilns skatīšanās viņu acīs. Pārtraukšana pēc otra uzticības zaudēšanas var likties atvilkta plēves palīglīdzekļa atdošana, taču dažas rētas tik viegli neārstojas. Bet, ja esat pārliecināts, ka viņu grumbuļotā roka ir tā, kuru vēlaties turēt, kad jums ir 80 gadu, ceru, ka šie efektīvie veidi palīdzēs jums atgūt mīlestību pret savu dzīvi.