Satura rādītājs:
- Ko nozīmē “drauga zona”?
- Pazīmes, ka atrodaties drauga zonā
- Kā izvairīties no drauga zonas - 12 veidi
- 1. Pārdomājiet attiecību iespējas
- 2. Nešķiet pārāk izmisis
- 4. Turpiniet atstāt padomus
- 5. Paņemiet līnijas
- 6. Esiet pacietīgs - nedusmojieties
- 7. Esi klausītājs
- 8. Zinot, kad dot vietu un kad turēties pie viņiem
- 9. Esi viņu enkurs
- 10. padarīt tās SKATĪT jums
- 11. Nenolaidiet savu dzīvi
- 12. Esi pats
- 13. Uzticība ir atslēga
- Kā palikt ārpus draugu zonas īsziņu sūtīšanas laikā - 11 veidi
- 1. Atrodiet iespējas runāt pēc zvana
- 2. Esiet viņiem pieejams
- 3. Iepazīstieties ar viņu 3:00 no rīta
- 4. Vēl labāk, ja esat redzējis visas viņu puses
- 5. Paņemiet līnijas
- 6. Dalieties pieredzē
- 7. Apņemšanās
- 8. Dalieties uzticības attiecībās
- 9. Nedzer tos
- 10. Nelieciet viņus ārā
- 11. Esi pats
Pēc seno grieķu domām, ir astoņi mīlestības veidi. Tie ir Agape / beznosacījumu mīlestība, Eros / romantiskā mīlestība, Philia / sirsnīgā mīlestība, Philautia / pašmīlība, glabāšana / ģimenes mīlestība, Pragma / ilgstošā mīlestība, Ludus / rotaļīgā mīlestība un Mania / obsesīvā mīlestība. Ar šiem dažādajiem mīlestības veidiem nāk dažāda veida attiecības. Diemžēl viena no tām var izrādīties vienpusēja mīlestība. Šajā rakstā ir apspriesta draugu zona un padomi, kā no tās izkļūt.
Ko nozīmē “drauga zona”?
Kad jūs dzirdat Anne Marie un Marshmellow dziesmu, kas ir pirmais, ko jūs domājat?
Tagad tas ir draugu zona. Tas ir prāta stāvoklis, attiecības, situācija, sajūta un galvenokārt kompensācija tiem, kuri mēģināja paust savu mīlestību pret cilvēku, bet neizdevās iekļūt romantiskās attiecībās.
Tas varētu būt arī jūsu bailes no noraidīšanas, kas traucē jūs kādam lūgt vai atzīties. Šis raksts palīdzēs jums izprast un izlabot veidus, kā apburt cilvēku, ar kuru vēlaties nokļūt attiecībās.
Pazīmes, ka atrodaties drauga zonā
Shutterstock
- Jūs vienmēr veicat labvēlību viņu labā.
- Viņi rīkojas tā, it kā jūs būtu viņu mierinājums.
- Viņi mēģina jūs iestatīt kopā ar citiem.
- Viņi ir ieguvuši iesaukas, piemēram, "bro", čempis utt.
- Viņiem ir ērti ģērbties ap jums.
- Viņiem nav iebildumu uzaicināt citus cilvēkus, kad jūs dodaties ārā.
- Viņi turpina lūgt jums labvēlību, kas parasti tiktu atstāta viņu viendzimuma draugam.
- Viņi vienmēr runā ar jums par viņu simpātijām.
- Jūs vienmēr tos mierināt, izjaucot.
- Jā, ir pievilcīgi skatīties uz viņiem, kad viņi datē citus cilvēkus, vienlaikus atsaucoties uz tevi kā “Ak! Viņš / viņa ir tikai draugs! ”
Kā izvairīties no drauga zonas - 12 veidi
Shutterstock
1. Pārdomājiet attiecību iespējas
Pirmais, kas jums jādara, ir novērtēt riskus, kas saistīti ar iekļūšanu attiecībās. Vai tas būs neērti? Vai attiecības izdosies? Vai jūs pārdzīvosiet par neveiklību, ja jūs noraidīs? Nu, skatieties no gaišās puses, jums ir pienākums atrast arvien vairāk un vairāk lietas, kas jums patīk par tām, kamēr jūs tās novērojat!
2. Nešķiet pārāk izmisis
Jums var šķist, ka, izrādot pieķeršanos un rūpējoties par viņiem, viņi var iemīlēties ar jums. Bet dažreiz cilvēki nav tik vērīgi, kā jūs vēlaties. Jums tas būs jāpadara viņiem saprotams smalkos un ne tik smalkos veidos. Nešķiet apsēsts ar viņiem - tas liks jums izskatīties tikai kā ložņātājs.
4. Turpiniet atstāt padomus
5. Paņemiet līnijas
Pēc definīcijas: “Uzņemšanas līnija vai tērzēšanas līnija ir sarunu sākums ar nolūku piesaistīt personu romantiskām attiecībām vai randiņiem. Ja vēlaties ar kādu sarunāties par iekļūšanu attiecībās, var palīdzēt rindu uzņemšana. Ir pārpilnība dziļu uzņemšanas līniju, sākot no smieklīgām līdz sierām līdz rupjām un pat netīrām. Izvēlieties tos, kuri, jūsuprāt, viņiem ir vislabākie, un sāciet darbu.
6. Esiet pacietīgs - nedusmojieties
Ir grūti kādam iepatikties un nav tādas sajūtas. Bet dusmojoties, tas vienkārši nedarīs cilvēku līdzīgu jums. Esi pacietīgs. Tā nav pastaiga pa parku, taču tai arī nav jābūt peldēšanai ar haizivīm. Ļaujiet viņiem zināt, ka jūs rūpējaties, neļaujiet viņiem domāt, ka esat agresīvs.
7. Esi klausītājs
Ikviens vēlas, lai kāds viņos klausītos, kad nevar vērsties pie kāda cita. Kļūsti par cilvēku, pie kura viņi vēlas vērsties, saskaroties ar šķērsli. Kad viņi sāks jums uzticēties savām problēmām, jums būs vieglāk pārliecināt viņus par iesaistīšanos uzticības attiecībās.
8. Zinot, kad dot vietu un kad turēties pie viņiem
Jums jāsaprot persona, kuru meklējat. Ne vienmēr var buzz ap viņiem. Saprotiet, ka viņi kā cilvēks prasa zināmu laiku sev un ka dažas dienas viņi vienkārši vēlas būt vieni. Dodiet viņiem vietu, kad viņiem to vajag. Tajā pašā laikā esiet tur, kad viņi sabrūk. Jūs noteikti novērtēsit, ja jūs tos turat kopā un ievietojat gabalus atpakaļ.
9. Esi viņu enkurs
Ikvienam vajadzīgais enkurs ir nepieciešams. Jums vienkārši jāatrod veidi, kā ļaut viņiem uzticēties jums un paziņot viņiem, ka jūs atbalstāt. Tas viņiem dod pārliecību, ka jūs būsiet viņu atbalsta enkurs, kad viņiem tas būs vajadzīgs.
10. padarīt tās SKATĪT jums
Ļaujiet viņiem identificēt jūs kā indivīdu un to, ka jūs esat jūsu pašu būtne. Jūs varat mēģināt kļūt par cilvēku, kas viņiem patīk, bet tas neesat jūs. Un, ja viņi kādreiz krīt uz cilvēku, kuru jūs attēlojat, tās nav attiecības. Emocionāli uzliek nodokļus izlikties par tādu, kāds jūs neesat.
11. Nenolaidiet savu dzīvi
Kā minēts iepriekšējā punktā, jūs esat individuāla būtne. Jums ir savi mērķi, uzskati, mērķi, vajadzības, patīk un nepatīk, un prioritātes. Jums ir jānosaka savas prioritātes tieši, un jūsu pirmajai prioritātei jābūt jums. Vienam tu patiksi labāk, ja viņš redzēs tavu vēlmi kaut ko sasniegt. Nekas nav labāks par to, kā redzēt, kā kāds ir pārliecināts un sasniedz to, ko vēlas.
12. Esi pats
Vissvarīgākais no visa, ko jūs darāt, ir būt pašam. Jums ir jābūt patiesam pret sevi un jāparāda savs patiesais es, lai jums būtu reālas attiecības. Tas ir pārāk pavirši un apgrūtinoši, cenšoties būt kāds cits, un vēl haotiskāk, ja ar dažādiem cilvēkiem izturies savādāk. Vai esat kādreiz domājis par to, kas notiktu, ja šie cilvēki notiktu tajā pašā laikā?
13. Uzticība ir atslēga
Runājot ar personu, kas interesē, jums jābūt pārliecinātam par sevi. Tas nozīmē, ka jūs nevarat kaut kam viegli padoties. Jums viņiem jāpaziņo, ka jums ir savas domas un principi. Tas arī nozīmē, ka jums ir jāiestājas par sevi, reizēm pret viņiem, un jāaizstāv sevi un apkārtējos cilvēkus.
Kā palikt ārpus draugu zonas īsziņu sūtīšanas laikā - 11 veidi
Shutterstock
1. Atrodiet iespējas runāt pēc zvana
Ne visu var izrunāt ar tekstu starpniecību. Dažreiz jums ir jārunā ar viņiem, lai atšifrētu toņus, identificētu ieteikumus un saprastu, ko viņi izjūt, izmantojot to skaņu. Tas ir diezgan neiespējami tekstos, ja vien jūs tos nezināt bezsaistē.
2. Esiet viņiem pieejams
Mēģiniet kļūt par cilvēku, pie kura viņi vēršas pēc palīdzības, nevis par apkārtējiem cilvēkiem viņu bezsaistes pasaulē. Ir aksioma, kas saka: "Dažreiz ir vieglāk dalīties savās problēmās ar svešinieku nekā ar savu labāko draugu." Ļaujiet viņiem justies droši, zinot, ka var uzticēties jums.
3. Iepazīstieties ar viņu 3:00 no rīta
Ikvienam ir puses, kuras viņi bieži neizrāda - viena no tām ir bēdīgi slavenā “3:00 no rīta”. Vai vēlaties uzzināt, kāds ir cilvēks patiesībā? Runājiet ar viņiem, kad pulkstenis iestājas, un vērojiet, kā viņi trako. Bet vai viņi jums joprojām patiks, kad būsiet redzējuši šo viņu pusi?
4. Vēl labāk, ja esat redzējis visas viņu puses
Redzēt tikai vienu pusi nekad nav pietiekami labi. Jums vajadzētu satikt visas viņu puses - pārāk laimīgās, emocionālās, pulksten 3:00 un piedzērušās puses. Tikai tad jūs nonākat pie lietas.
5. Paņemiet līnijas
Vēlreiz izvēlieties līnijas, kas ir sarunu sākums. Jūs nevarat ēst desertus, pirms jums ir starteris un pamatēdiens, tas ir tikai pretrunā ar normām.
6. Dalieties pieredzē
Dalīšanās pieredzē ir tikai par došanu un ņemšanu. Jūs pastāstāt viņiem par sevi, lai viņi varētu pastāstīt par sevi. Kamēr jūs nemācāties viens no otra, jūs nevarat saprast viens otru. Ja jūs viens otru nesaprotat, kāpēc jūs vispār vēlaties iesaistīties attiecībās?
7. Apņemšanās
Jums ir jāapņemas viens otram, ja plānojat veidot attiecības. Pārliecinieties, ka attiecības nav atgriešanās attiecības, jo tās nav ilgstošas. Jūs divi nevarat mēģināt nokļūt attiecībās, pat ja kāds no jums ir pakārts pie bijušā.
8. Dalieties uzticības attiecībās
Uzticība ir būtisks jebkuras attiecības elements. Ja jūs gaida attiecības ar viņiem, ir svarīgi, lai jūs abi attīstītu uzticību viens otram.
9. Nedzer tos
Cik ļoti vēlaties ticēt, ka piedzēries var dot jums pietiekami daudz drosmes atzīties mīlestībā, nedariet to. Jūs, iespējams, neesat tam gatavs, viņi var nebūt gatavi, un jūs varat beigt pateikt kaut ko tādu, ko nožēlosi, kad būsi prātīgs. Vai arī jūsu ziņa var izklausīties pat rāpojoša vai maldinoša. Pārliecinieties, ka jūs abi esat prātīgi, kad atzīstaties.
10. Nelieciet viņus ārā
Nemeklē viņus. Nepatīk un nekomentē katru ierakstu / stāstu katrā sociālajā platformā. Neviens nevēlas stalkeri, kas seko katram viņu solim. Saglabājiet attālumu, bet joprojām turiet viņu radarā.
11. Esi pats
Tik reizes, kamēr tiek lūgts nemainīties, viņi to dara, lai tiktu pieņemts. Nepatiesas fasādes pieņemšana ir tikpat noderīga kā automašīnas mazgāšana lietus laikā. Pārliecinātība par sevi un savu unikalitāti ir daudz pievilcīgāka ikvienam, kura prātā ir jūsu intereses. Un, ja tas tā nav, kāpēc jūs tos vēlaties?
Šie ir daži padomi un ieteikumi, kā identificēt un izkļūt no drauga zonas. Mēs ceram, ka tie palīdzēja paklupt šajā jūsu attiecību posmā. Visu to labāko!