Satura rādītājs:
- Ko darīt pēc sadalīšanās - Dos
- 1. Mēģiniet sevi aizņemt
- 2. Sazinieties ar atbalstu
- 3. Dodieties uz digitālo detoksiku
- 4. Pārveidojiet savu fizisko telpu
- 5. Plānojiet kaut ko jautru bez sava bijušā
- 6. Pārdomājiet attiecības
- 7. Izgrieziet visu kontaktu
- 8. Izlaidiet savas emocijas
- 9. Pieņem, ka viss ir beidzies
- 10. Atrodi sevi
- 11. Izpētīt
- 12. Pievērsiet uzmanību savām domām
- 13. Kļūsti stiprāks
- 14. Dzīvo apzinātu dzīvi
- 15. Dodiet sev laiku bēdāties
- 16. Dzēsiet savu Ex numuru
- 17. Grafiku plāni
- 18. Dariet tās lietas, kuras jums patika darīt, bet nedarīja
- 19. Izlasi labu grāmatu
- 20. Turpini kustēties ar jaunu treniņu
- 21. Ceļošana
- 22. Pārdomājiet savu slēgšanas definīciju
- 23. Kad esat gatavs to darīt, piedodiet
- 24. Izvairieties no kopīgām vietām
- 25. Pieņem, ka tā nav tava vaina
- 26. Pieņem savas emocijas - bēdīgos, sliktos un tukšos
- 27. Sāciet jaunas, dažāda veida attiecības
- 28. Iet uz terapiju
- Ko darīt pēc sadalīšanās - nedarīt
- 29. Nelietojiet šķiršanās seksu
- 30. Nemeklējiet viņu sociālos medijus
- 31. Nesteidzieties pārrēķināties attiecībās
- 32. Nesaņemiet sadalīšanās frizūru
- 33. Nepieskarieties un nedomājiet par to, kas notika nepareizi
Kad šķiraties no mīļotā, pirmās dienas, nedēļas vai pat mēneši var būt postoši. Ir grūti saprast, ko darīt ar sevi un savu dzīvi. Sērojot par kādreiz mīlošu attiecību zaudēšanu, var justies kā skumt par mīļotā nāvi. Pārtraukumam ir dažādi atdalīšanās posmi - tas pāriet no šoka, noliegšanas, dusmām un depresijas līdz ubagošanai, recidīvam un pieņemšanai.
Dziedināšana no šāda postoša notikuma nav lineāra līnija. Neatkarīgi no tā, vai esat pieņēmis lēmumu šķirties no partnera vai otrādi, vai arī tas bija abpusējs lēmums, varat sekot dažiem soļiem, lai rūpētos par sevi un atgrieztos stiprāk.
Sadalīšanās var būt grūta. Bet ar pareizu pieeju vienmēr ir iespējams kļūt daudz labākam un laimīgākam. Mēs esam uzskaitījuši 33 soļus, kurus varat veikt, lai pārliecinātos, ka varat pārvarēt šo grūto laiku. Turpini lasīt!
Ko darīt pēc sadalīšanās - Dos
1. Mēģiniet sevi aizņemt
Shutterstock
Jums būs kārdinājums sazināties ar savu bijušo. Pārliecinieties, ka esat samazinājis šo kārdinājumu, mēģinot koncentrēties uz sevi. Pirmās nedēļas jums jāuztraucas. Ar laiku kļūs labāk. Iegūstiet labu pašsajūtas ķīmisko vielu devu, pavadot laiku kopā ar draugiem un ģimeni un koncentrējoties uz pašaprūpi. Palieliniet endorfīnu daudzumu, vingrojot.
2. Sazinieties ar atbalstu
Jums pietrūks bijušā. Bet tā vietā, lai sazinātos ar viņiem, sazinieties ar ģimeni un draugiem. Jūs varat arī apmeklēt savu terapeitu. Iegūstiet atbildības partneri, jo disciplīna šajā atveseļošanās posmā nenāks viegli.
3. Dodieties uz digitālo detoksiku
Pārtrauciet pārbaudīt savu bijušo sociālo mediju kontus. Vēl svarīgāk ir izdzēst viņu klātbūtni no sava mobilā tālruņa. Ja esat nelabprāt, atcerieties, ka vienmēr varat ar viņiem draudzēties vēlāk, kad patiesi esat pārvarējis sirdssāpes.
Dzēsiet fotoattēlus, vecos ziņojumus un atceliet visu viņu kontu sekošanu. Veikt pilnīgu pārtraukumu no sociālajiem medijiem. Bloķējiet viņu numuru, ja jums tas ir nepieciešams, lai jūs nenomāktu par to, ka viņi ar jums nesazinās.
4. Pārveidojiet savu fizisko telpu
Fiziskās telpas maiņa var palīdzēt garīgi atiestatīt. Ja jūs paliekat kopā, pēc iespējas ātrāk izkustieties. Cik vien iespējams mainiet savu vietu. Tas var būt tik maz, kā nomainīt palagus un atlicināt šo abu ierāmēto attēlu.
Jo vairāk jūs varat mazināt savu ekspozīciju ar bijušo cilvēku atmiņām, jo vairāk jūs samazināsiet recidīva iespējas. Pārvietojiet mēbeles un metaforiski izveidojiet vietu jaunai pieredzei.
5. Plānojiet kaut ko jautru bez sava bijušā
Radiet jaunas atmiņas, kurās neietilpst jūsu bijušais. Tas var palīdzēt jums virzīties uz priekšu ātrāk. Rezervējiet sevis mīlas svētkus, lai jums būtu ko gaidīt.
6. Pārdomājiet attiecības
Shutterstock
Kad sākotnējās sāpes ir pagājušas, atskatieties uz attiecībām un analizējiet tās. Dažreiz ir nepieciešams sadalījums, ja vēlaties novirzīt savu dzīvi.
Sadalīšanās ir labs laiks, lai dotos iekšā un novērtētu, kādas mācības jūs varat apgūt. Šīs lietas notiek tā, lai jūs augtu, attīstītos un kļūtu apzinātāks. Sāpes ir pārsteidzošs skolotājs. Izmantojiet šīs sāpes, lai dedzinātu uguni un radītu dzīvi, kuru vēlaties dzīvot.
Ja jums nepieciešama palīdzība šajā solī, kā būtu ar kursu, kas paredzēts dziedināšanai un slēgšanai pēc sāpīgas šķiršanās? Kā izārstēt no pārrāvuma ir tiešsaistes video klase, kuru jums piedāvā mindbodygreen.com. Instruktore Šerila Pola ir attiecību eksperte, kas var iemācīt jums metodes, kā atlaist vecās attiecības un doties tālāk. Kursā ir detalizēti aplūkoti veidi, kā palīdzēt jums izvēlēties sev rezerves pēc sadalīšanās. Jūs uzzināsiet, kā objektīvi izpētīt attiecības un saprast, kas ir sadalījums. Pārbaudiet kursu šeit.
7. Izgrieziet visu kontaktu
Pēc sadalīšanās tas ir absolūti nepieciešams. Saglabājiet attālumu un nesūtiet īsziņu, nezvaniet, nesūtiet e-pastu vai nesatiecieties ar bijušo. Pretējā gadījumā jūs varat nonākt cīņā, izraisot papildu satraukumu un ievainojumus. Pārtraucot visas saites uz labu, kad attiecības ir beigušās, jūs ātrāk nokļūstat dziedināšanas ceļā.
Izveidojiet ārkārtas kontaktu sarakstu ar visiem jūsu BFF numuriem. Kad vēlaties izsaukt bijušo un lūgt, lai viņi atgriežas, zvaniet draugiem un kucei (uz vieglākas nots) par viņiem. Atlasiet darbību, kuru varat veikt, nevis sūtīt īsziņas, piezvanīt vai vajāt bijušo.
8. Izlaidiet savas emocijas
Raudāt, kliegt, šņukstēt acis un kliegt. Kamēr jūs nenodarāt pāri sev vai kādam citam, tas ir pilnīgi labi. Atrodiet veidus, kā atbrīvot sāpes, kuras, iespējams, jūtat. Visi sadalījumi ir grūti. Neatņemiet dziedināšanas procesu sev. Pretējā gadījumā aizvainojums augs tevī.
Sākotnēji jūs izjutīsit dažas negatīvas emocijas. Godājiet savas jūtas un saprotiet, ka ar laiku tās kļūs mazāk intensīvas. Jūs varat mēģināt klausīties skumjas dziesmas. Tas patiesībā var justies labāk. Atrodiet privātu vietu, ļaujiet asarām izlaisties un sagādājiet sev zināmu atvieglojumu.
9. Pieņem, ka viss ir beidzies
Tikt galā ar sadalīšanos ir grūts. Jūs varat ātrāk sasniegt pieņemšanas veidu, turoties prom no bijušā. Šī metode vairāk balstās uz laiku. Mēģiniet objektīvi analizēt situāciju, pat ja jūs nepiekrītat sadalījumam. Nepārlieciet par to, ko jūs varētu darīt citādi. Ir bezgalīgi daudz iespēju un nepieciešamības, un, domājot par tām, jūs sagādāsit tikai vairāk sāpju. Tas tiešām vairs nav svarīgi.
Jūsu vienīgā misija tagad ir nokļūt vietā, kur jūs necīnāties ar sevi. Dariet to ar mīlestību un līdzjūtību un neko neuzveiciet. Var paiet zināms laiks, līdz jūs panākat realitāti, taču jums jāpieņem, ka attiecības ir beigušās.
10. Atrodi sevi
Iespējams, ka pēc sadalīšanās jūs zaudējāt daļu no sevis. Tagad ir iespēja atkal atrast sevi, un tas var būt jautrs process. Šis ir viens no pozitīvajiem punktiem jūsu sabrukšanā, tāpēc aptveriet to no visas sirds!
Izmēģiniet jaunu hobiju, ar kuru vienmēr gribējāt nodarboties, vai izmēģiniet aromātiskas vannas. Vakariņās varat ēst čipsus un šokolādes tāfelītes, ja vēlaties. Vienkārši atdzesē. Ir daudzas lietas, kas tevi padarīja par TU, un tās vienkārši jāatrod vēlreiz.
Alternatīvi, jūs varat izmēģināt un atklāt jaunas lietas par sevi. Ceļojums uz sevis atrašanu ir grūts, jo lielākajai daļai no mums pat nav laika vienkārši apsēsties un domāt par to, ko mēs patiesībā vēlamies. Tas var būt garš ceļojums, taču jūs varat pavadīt laiku. Tas būs tā vērts.
11. Izpētīt
Shutterstock
Kad esat gatavs atkal izklaidēties, savāciet visas draudzenes kopā un ejiet pavadīt laiku. Ejiet dejot, iepirkties vai brauciet ar amerikāņu kalniņiem. Dariet kaut ko tādu, kas liek jums smieties, smaidīt un justies labi no iekšienes. Esi spontāns un traks. Izbaudi dzīvi. Atkārtoti sazinieties ar dažiem saviem sen pazudušajiem draugiem. Izveidojiet jaunus ieradumus vai iemācieties jaunu valodu!
12. Pievērsiet uzmanību savām domām
Dzīvē virzoties uz priekšu, nenoliedziet un neaptveriet savas bijušās atmiņas. Viņi var pēkšņi parādīties jūsu prātā. Atzīstiet viņus, pasmaidiet vai izlejiet asaras. Tad atlaidiet atmiņu.
Neskatieties uz attēliem tīši vai uz veciem tekstiem, kurus esat ieguvuši no tiem. Tagad tas attiecas tikai uz tevi un tavu tagadni. Jūsu bijušais ir daļa no cilvēka, kas jūs esat šodien, un jūs varat būt par to pateicīgs, taču nodaļa ir slēgta. Ļaujiet tai iet. Nemēģiniet izvairīties no savām jūtām - saskarieties ar tām un noraidiet dvēseli.
13. Kļūsti stiprāks
Uzdodiet sev dažus jautājumus. Kādas attiecības jūs vēlaties? Izpratne par to, ko meklējat, pirms nonākat attiecībās, ir ļoti svarīga, jo tas var pasargāt jūs no jauna sirdssāpju izdzīvošanas. Iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem, kad jūtaties gatavs. Pirms jaunu attiecību uzsākšanas noteikti veltiet laiku, lai iepazītos ar šiem cilvēkiem.
14. Dzīvo apzinātu dzīvi
Ir labi pakāpeniski attīstīt prātīgu dzīvi. Tādā veidā jūsu prāts paliks mierīgs un mierīgs, neatkarīgi no tā. Uzmanība palīdzēs saprast, kas jūs dara laimīgu. Jūs varat mēģināt pievienot ikdienas meditācijai 10 minūtes meditācijas, lai noskaidrotu visas nevajadzīgās jūtas un domas.
15. Dodiet sev laiku bēdāties
Neatkarīgi no tā, kāpēc jūs izjukāt, jūsu jūtas ir pamatotas. Jūtu apstrāde ir pats ceļojums. Izšķiroties no mīļotā, jūs zaudējat lielu daļu savas dzīves. Persona bija tavs draugs, tavs mīļākais, uzticības persona un varbūt arī istabas biedrs.
Viņi, iespējams, jau ilgu laiku ir bijuši ikdienas dzīvē, tāpēc jums ir jāapbēdina viņu zaudējumi gandrīz tāpat kā jūs skumtu par mīļotā nāvi. Tas ir pilnīgi labi, ja vienu dienu jūties vientuļš, nākamo - dusmīgs, nākamajā dienā pilnīgi noliegt un atkal justies vientuļam.
16. Dzēsiet savu Ex numuru
Shutterstock
Varbūt jūs abi nolēmāt palikt draugi. Draudzība var notikt vēlāk, bet tagad nav īstais laiks. Ļoti nedaudzi bijušie pāri vienmērīgi pāriet uz draugiem (un, ja jūs domājat, ka esat, skatieties, kas notiek, kad sākat satikties ar kādu jaunu cilvēku).
Ja šķiršanos ierosināja jūsu draugs, izdzēsiet viņa numuru no sava tālruņa, lai vairs nebūtu tendence ar viņu sazināties. Tas palīdzēs jums izvairīties no apkaunojošajām iezvanes vai īsziņu sūtīšanas.
Attālums ir grūts, bet izšķirošs. Pārtrauciet mēģināt iegriezties, lai iegūtu vienu sporta kreklu, kas jums "absolūti nepieciešams". Tas nemaz nepalīdzēs jūsu dziedināšanas procesā. Jo ātrāk jūs varat pielāgoties savas dzīves dzīvošanai bez bijušā, jo labāk tas būs jums.
17. Grafiku plāni
Pirmajās dienās pēc izjukšanas jūs, iespējams, nejutīsities tik lieliski, tāpēc mēģiniet novērst uzmanību. Plānojiet kopā ar kolēģiem, draugiem vai ģimeni, lai nepaspētu laiku gremdēties. Dodieties vakariņu datumā kopā ar savu bestiju. Ja, atrodoties attiecībās, esat atstājis novārtā neromantiskas attiecības, esiet gatavs atvainoties (un nekad to vairs nedarīt). Jūs varat arī mēģināt veidot jaunas draudzības.
Pirms domājat atrast jaunus draugus, atcerieties stingri turēties pie draugiem, kas liek jums justies labi, nevis tiem, kas jūs pazemina. Tava sirds šobrīd ir ievainots mazulis, un tev tas ir jāpalutina!
18. Dariet tās lietas, kuras jums patika darīt, bet nedarīja
Atcerieties, kā ķīniešu ēdieni agrāk bija jūsu iecienītākā virtuve, bet jūsu bijušais bija tik pret to? Šovakar pasūtiet dažas nūdeles un izbaudiet brīvības garšu! Kad mēs satiekam kādu īpašu cilvēku un sākam pavadīt laiku kopā ar viņu, dažas mūsu iecienītākās lietas tiek aizmirstas.
Ir pienācis laiks sākt nodarboties ar jogu, galda spēlēm, braukšanu ar velosipēdu vai jebkuru citu lietu, kas agrāk tevi iepriecināja - lietas, kuras, iespējams, esi nolicis plauktā, kamēr abi bijāt kopā.
19. Izlasi labu grāmatu
Vai ir kāds labāks un pieejamāks veids, kā izvairīties no jūsu realitātes, nekā absorbējoša grāmata? Ievietojiet to somā un dodieties uz parku vai kafijas kafejnīcu. Tas jūs izkļūs no jūsu mājas, un jūs nekad nevarat zināt, ar ko jūs tiksieties.
20. Turpini kustēties ar jaunu treniņu
Vingrinājumi var palīdzēt jūsu ķermenim iegūt garastāvokli paaugstinošu endorfīnu un serotonīna devu. Ja jūs nekad iepriekš neesat strādājis, tas ir labi. Pārliecinieties, ka sākat tūlīt. Jo ir diezgan grūti šņukstēt cauri visai Zumbas klasei.
21. Ceļošana
Shutterstock
Iegūstiet jaunu pieredzi, izpētot jaunu vietu. Arī tam nav jābūt greznam solo ceļojumam. Sāciet, vienkārši dodoties uz jaunu parku vai dodoties pārgājienos.
22. Pārdomājiet savu slēgšanas definīciju
Ir tāda lieta kā slēgšana. Tomēr pārāk daudz DM, zvanu un “pēdējo sarunu” tikai atkal atver brūci. Īstu slēgšanu var panākt tikai ar laiku. Pēc kāda laika jūs sasniedzat pietiekami daudz laika un emocionālā attāluma, lai atskatītos un analizētu, kāpēc tas nedarbojās.
23. Kad esat gatavs to darīt, piedodiet
Piedodiet sev par kļūdām, kuras esat pieļāvis attiecībās, un piedodiet bijušajam. Mēs nepiedodam kāda cita priekšrocības; mēs piedodam savā labā. Atbrīvošanās no naida un rūgtuma palīdzēs jums atrast šo mieru ar bijušo cilvēku. Tas arī palīdzēs jums virzīties uz priekšu.
24. Izvairieties no kopīgām vietām
Vai jūs abi ejat vienā tirdzniecības centrā? Vai jums ir iecienīta pusdienu vieta, kuru jūs abi mēdzāt iesist kopā? Pat ja jūs izvairāties ieskrieties bijušajā iecienītajā bārā, izredzes emocionāli ietekmēt šos zināmos skatus un skaņas ir ļoti lielas. Noslēdziet šīs vietas un mēģiniet sajaukt savu ikdienas rutīnu. Izvairieties no acīmredzamām sirdssāpes izraisošām vietām. Tas palīdzēs jums izvairīties no nevajadzīgas perēšanas un depresijas.
25. Pieņem, ka tā nav tava vaina
Atcerieties to - jūs neesat atbildīgs par kāda cita domām vai uzvedību. Pārliecinot sevi, ka jūs varat viņus “atgūt”, jūs vienkārši pagarināsiet sēru periodu. Tas arī apgrūtinās pārvietošanos ceļā. Pārdomājiet, kā spert soļus uz priekšu, nevis atpakaļ.
26. Pieņem savas emocijas - bēdīgos, sliktos un tukšos
Piešķiriet sev atļauju justies brīnišķīgi, briesmīgi, vienaldzīgi un viss, kas pa vidu. Lai sērotu un dziedinātu, jums ir nepieciešama pašmīlība. Tāpat nemetiet sevi tikai citu cilvēku apskāvienos, lai padarītu viņus greizsirdīgus. Tas būtu diezgan bērnišķīgi. Tu esi pelnījis labāku.
27. Sāciet jaunas, dažāda veida attiecības
Shutterstock
Kad jūs pārņem romantiskas attiecības, var būt grūti atcerēties, ka attiecībām ir visdažādākās formas un lielumi. Tie ne vienmēr attiecas tikai uz izdomāšanu un roku turēšanu. Veidojiet jauna veida attiecības ar suni, augu vai pat grāmatu - visu, kas piepilda jūsu sirdi ar prieku.
28. Iet uz terapiju
Sarunas ar apmācītu speciālistu var paātrināt jūsu dziedināšanas procesu un palīdzēt pieņemt smagās emocijas. Arī reģistrēšanās terapijai nenozīmē apņemšanos to darīt visu mūžu. Dažreiz jums ir nepieciešamas pāris tikšanās, lai iegūtu nepieciešamos pārvarēšanas rīkus. Ja esat atvērts terapijas saņemšanai, tas var ļoti ietekmēt jūsu dziedināšanas procesu.
Ko darīt pēc sadalīšanās - nedarīt
29. Nelietojiet šķiršanās seksu
Jūs gatavojaties pēc šķiršanās dzimuma, bet nedariet to. Lai gan ir dabiski meklēt komfortu, ja jums tas ir, jūs tikai atjaunojat emocionālo saikni neatkarīgi no tā, vai vēlaties to vai ne. Ja jūs mēģināt pārvarēt kādu, nedodieties viņam virsū! Sekss ar bijušo neļaus jums pārvarēt viņus. Tā vietā jūs vēl vairāk piesaistīsit.
30. Nemeklējiet viņu sociālos medijus
Lai gan tas ir vilinoši Insta-stalk savu bijušo, pretoties šim kārdinājumam. Pirms pārbaudāt viņu Instu, apstājieties un pajautājiet sev: "Vai es esmu laipns pret sevi?" Jā, meitene, tu zini atbildi uz to!
Nomainiet šo mudinājumu ar pozitīvu darbību, kas liek jums koncentrēties uz sevi. Tas var nozīmēt, ka jāiet paskriet vai kādam jāuzraksta pateicības vēstule. Pirmās reizes, kad mēģināt to izdarīt, jums tas šķitīs ārkārtīgi sarežģīts, taču, jo vairāk jūs praktizējat paškontroli, jo vieglāk tas kļūst.
31. Nesteidzieties pārrēķināties attiecībās
Neuzņemieties pārāk ātri citās attiecībās, mēģinot likt sev justies labāk. Ilgtermiņā, ja neesat īsti ticis pāri bijušajam, jūs vienmēr atradīsit sevi slepeni salīdzinot savu pašreizējo partneri un bijušo. Turklāt jūs vienkārši pagarināsiet neizbēgamās sāpes.
32. Nesaņemiet sadalīšanās frizūru
Vai arī pagaidiet kādu laiku, pirms iegūstat šos sprādzienus vai pirmo reizi mūžā krāsojat matus zaļā krāsā. Tas pats padoms attiecas arī uz tetovējuma iegūšanu, darba pārtraukšanu un visām citām lielākajām dzīves izmaiņām. Jūsu emocijas, visticamāk, turpinās, un jūs, visticamāk, neguļat vai ēdat labi. Šie faktori var ietekmēt jūsu spriedumu.
33. Nepieskarieties un nedomājiet par to, kas notika nepareizi
Shutterstock
Caur savām attiecībām mēs daudz uzzinām par sevi un citiem - gan laimīgajiem, gan ne visai laimīgajiem. Tomēr, apejot apļus un jūtoties aizvainots un dusmīgs, tas neļaus jums uzzināt par sevi. Tas var tevi noturēt pagātnē.
Mēģiniet atzīt, ka attiecības beidzās laba iemesla dēļ, un koncentrējieties uz to, ko jūs vēlētos dot un saņemt nākamajās attiecībās. Terapija un meditācija ir divi mierīgi veidi, kā atlaist ievainojumus un dusmas par veidiem, kādos jums nodarīts pāri.
Atcerieties, ja jūsu attiecības neizdevās, tas notiek tāpēc, ka šī persona nebija domāta jums. Kāds cits, kurš domāts kā tavs, kādreiz derēs rēķinam, un viņi tevi mīlēs tieši tādu, kāds esi. Visu to labāko!