Satura rādītājs:
- Kā lietot poru sloksnes
- Vai poru sloksnes ir noderīgas jūsu ādai?
- Kādas ir poru sloksņu alternatīvas?
- 1. Pašdarinātas poru sloksnes
- 2. Salicilskābes produkti
- 3. Glikolskābe
- 4. Melngalvju nosūcēju krēmi
- 5. Toneris
- 6. Peel-off maskas
- 7. Aktivētā kokogle
- Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Poras sloksnes aizved mani atpakaļ laikā, un ir labi redzēt, kā viņi atrod savu muguru galvenajai kosmētikas nozarei. Pirms kokogles, gliemežu eļļa, lokšņu maskas, salicilskābe un K-ādas kopšanas režīms radīja viļņus, visi zvērēja poru sloksnes. S poru sloksnēm, kas parāda modeli, kas noplēš poru sloksni, uz kuras ir iestrēdzis viss gunks, ir dīvaini apmierinoši. Tomēr joprojām paliek lielais jautājums - vai poru sloksnes patiešām darbojas? Un, ja viņi to dara, vai viņi ir labi? Pirms mēs nonākam tajā, pārbaudīsim, kā pareizi izmantot poru sloksnes.
Kā lietot poru sloksnes
<- Rūpīgi nomazgājiet seju ar siltu ūdeni un pīlinga tīrīšanas līdzekli. Pat to sausu.
- Samitriniet degunu ar nedaudz ūdens. Tas liks sloksnei pielipt jūsu ādai.
- Izņemiet sloksni no paciņas un noņemiet papīru aizmugurē.
- Novietojiet sloksni ap deguna izliekto daļu ar galu uz leju.
- Izlīdziniet sloksni, lai noņemtu visus gaisa burbuļus, un padariet to pilnībā pielīmētu jūsu ādai.
- Atstājiet sloksni uz 10 - 15 minūtēm.
- Sāciet to vilkt uz augšu un prom no deguna.
- Dariet to saudzīgi, nevis raustiet to vienā piegājienā.
- Ja noņemšanas laikā tas sāp, tas nozīmē, ka esat to pārāk ilgi atstājis.
- Samitriniet sloksni ar Q uzgali, lai to būtu vieglāk nolobīt.
- Nomazgājiet seju ar maigu tīrīšanas līdzekli.
- Pabeidziet toneri.
Tagad, kad jūs zināt, kā izmantot poru sloksni, ķeramies pie lietas - vai tie jums ir noderīgi? Lūk, ko mēs uzzinājām.
Vai poru sloksnes ir noderīgas jūsu ādai?
Shutterstock
Atbilde ir nē. Tie nekaitē jūsu ādai, bet arī nekādā veidā negūst labumu. Eksperti vienbalsīgi piekrīt, ka poru sloksnes nav lielisks veids, kā noņemt melnus punktus.
Poru sloksnes tiek izgatavotas, izmantojot ķīmiskas vielas un līmes, kas palīdz sloksnes noturēt vietā. Sloksnes sacietē un izvelk putekļus, eļļu, netīrumus un gunku, kas uzkrājas tikai uz jūsu ādas augšējā slāņa. Tādējādi tie nedarbojas uz jūsu ādas iekšēji.
Par laimi, ir daudz dažādu veidu, kā jūs varat atbrīvoties no netīrumiem un melniem punktiem, kas uzkrājas uz deguna. Pārbaudiet tos nākamajā sadaļā!
Kādas ir poru sloksņu alternatīvas?
Shutterstock
1. Pašdarinātas poru sloksnes
DIY poru sloksnes ir alternatīvas poru sloksnēm bez ķīmiskām vielām. Viss, kas jums jādara, ir sajaukt divas ēdamkarotes piena un želatīna, 30 sekundes ielīmēt mikroviļņu krāsnī, kārtīgi samaisīt un uzklāt pastu uz deguna. Pagaidiet, līdz tas pilnībā izžūst, un pēc tam nomizojiet to kā masku.
2. Salicilskābes produkti
Ir zināms, ka salicilskābe ir daudz efektīvāka melno punktu noņemšanā nekā poru sloksnes. Izmantojiet dzidrinošu eļļas tīrīšanas līdzekli, kas satur salicilskābi. Tas noņem melnus punktus, aizsprosto poras un noņem lieko sebumu dziļi jūsu ādā - atšķirībā no poru sloksnēm, kas darbojas tikai uz virsmas.
3. Glikolskābe
Glikolskābe eksfolē jūsu ādu kā nekas cits, un tāpēc pēdējos gados tā ir ieguvusi impulsu. Tam ir mazākais molekulārais izmērs, salīdzinot ar citām alfa hidroksi skābēm (AHA). Tāpēc tas viegli iekļūst jūsu ādā un noņem dziļi tajā esošos piemaisījumus. Tas arī mazina iekaisumu un attīra ādu.
4. Melngalvju nosūcēju krēmi
Papildus parastajam pīlinga skrubim izmantojiet melngalvju nosūcēju krēmu. Tas īpaši vērsts pret melniem punktiem un maigi tos noskrāpē. Tirgū ir daži lieliski produkti, kas strādā labāk nekā poru sloksnes.
5. Toneris
Iegādājieties labu toneri un lietojiet to divas reizes dienā. Tas sagriež melnus punktus pumpurā. Tas noņem mirušās ādas šūnas, kas citādi varētu pārvērsties par melniem punktiem, baltiem punktiem vai pūtītēm. Tas ir pamats, bet bieži tiek aizmirsts.
6. Peel-off maskas
Nomizojamās maskas ir labāka alternatīva nekā poru sloksnes atmirušo ādas šūnu un melngalvju noņemšanai. Tie ir piepildīti ar vitamīniem, aminoskābēm un antioksidantiem, kas notīra visu gunku, kas nosēdies virs jūsu ādas. Tā kā galvenā noņemamo masku sastāvdaļa ir želatīns, tās ir poru sloksņu alternatīva bez ķīmiskām vielām.
7. Aktivētā kokogle
Aktivētā kokogles ir nākamā lielā lieta kosmētikas nozarē šobrīd. Ir zināms, ka tas piesaista un izvada no jūsu ādas piemaisījumus. Lai atbrīvotos no melniem punktiem un dziļi notīrītu ādu, ādas kopšanas rutīnai varat pievienot attīrīšanas batoniņu, kas satur ogles, ziepes, sejas masku vai skrubi.
Noslēpums ir beigās. Poras sloksnes nav vislabākās jūsu ādai. Izvelciet tos no vannas istabas skapja un izmēģiniet dažas alternatīvas metodes, kā noņemt melnus punktus. Vai jums ir vēl kādi jautājumi par poru sloksnēm? Komentējiet tālāk, un mēs sazināsimies ar jums!
Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Cik bieži jālieto poru sloksnes?
Ja jums tas ir nepieciešams, poru sloksnes izmantojiet tikai reizi nedēļā. Tā kā ideālā gadījumā melngalvju noņemšana būtu jāveic vismaz divas reizes nedēļā, tā vietā izmēģiniet citas alternatīvas metodes.