Satura rādītājs:
- Kas ir zaļā tēja?
- Kā zaļā tēja uzlabo jūsu veselību
- Kā pagatavot zaļo tēju mājās
- 1. Kā sagatavot zaļo tēju ar lapām
- Ko tev vajag
- Metode
- 1. solis
- 2. solis
- 3. solis
- 4. solis
- 5. solis
- 6. solis
- 7. solis
- 2. Kā pagatavot zaļo tēju ar tējas maisiņiem
- Ko tev vajag
- Metode
- 1. solis
- 2. solis
- 3. solis
- 4. solis
- 5. solis
- 3. Kā pagatavot zaļo tēju ar pulveri
- Ko tev vajag
- Metode
- 1. solis
- 2. solis
- 3. solis
- 4. solis
- 5. solis
- Zaļās tējas pagatavošanas padomi
- Uzturiet tējas un ūdens attiecību
- Ūdens kvalitāte
- Ūdens temperatūra
- Alus trauks
- Stāvs laiks
- Tējas noņemšana
- Veselīgas zaļās tējas receptes
- 1. Kanēļa zaļā tēja
- Sastāvdaļas
- Kā sagatavoties
- 2. Citronzāles zaļā tēja
- Sastāvdaļas
- Kā sagatavoties
- Zaļās tējas veidi
- Ķīniešu zaļā tēja
- Japāņu zaļā tēja
- Kā nopirkt un uzglabāt zaļo tēju
- Labākie zaļās tējas zīmoli, kas jāapsver
- Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Zaļā tēja ir labākais dzēriens pēc ūdens. Šai tradicionālajai ķīniešu medicīnai ir neskaitāmi ieguvumi veselībai. Vai tās būtu sirds un asinsvadu vai neirodeģeneratīvas slimības, aptaukošanās, diabēts, ādas slimības, nieru slimības vai vēzis, zaļās tējas antioksidanti var cīnīties pret visiem (1), (2), (3).
Bet problēma ir tā, ka lielākā daļa no mums nezina pareizo zaļās tējas pagatavošanas veidu. Un, ja jūs to pareizi nesagatavojat, tas nedos nekādu labumu veselībai un galu galā nobaudīs rūgtu un zāli. Tātad, ir svarīgi saprast un apgūt zaļās tējas pagatavošanas metodi. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā pagatavot zaļo tēju, kas atjaunos un attīrīs jūsu ķermeni. Bet vispirms ļaujiet man mazliet pastāstīt par zaļo tēju.
Satura rādītājs
- Kas ir zaļā tēja?
- Kā zaļā tēja darbojas, lai uzlabotu jūsu veselību
- Kā pagatavot zaļo tēju mājās
- Zaļās tējas pagatavošanas padomi
- Veselīgas zaļās tējas receptes
- Zaļās tējas veidi
- Kā nopirkt un uzglabāt zaļo tēju
- Labākie zaļās tējas zīmoli, kas jāapsver
Kas ir zaļā tēja?
Attēls: Shutterstock
Zaļās tējas dzeršanas prakse radās Ķīnā. Leģenda vēsta, ka to atklāja Ķīnas imperators Šannongs 2737. gadā pirms mūsu ēras, kad viņa vārīta ūdens krūzē iekrita dažas tējas koka lapas. Vēlāk ķīniešu mūki sāka dzert zaļo tēju, lai veldzētos un palīdzētu viņiem meditēt. Viņi bieži ceļoja uz Indiju un citām vietām, lai izplatītu budismu, un viņi paņēma šo brīnumaino dzērienu. Pēc tam zaļā tēja ieguva popularitāti.
Zaļā tēja vai Camellia sinensis ir neraudzēta tēja, kas ir bagāta ar antioksidantiem (4). Lai gan zaļā tēja, melnā tēja un oolong tēja nāk no viena auga, Camellia sinensis, zaļās tējas lapas ir jānovāc atšķirīgi. Tējas atlasītājiem no smailes jāizlasa svaigas lapas. Pēc tam šīs lapas apstrādā tādā veidā, kas novērš pārāk lielu oksidēšanos. Un tieši šis novākšanas un apstrādes rituāls padara zaļo tēju tik bagātu ar antioksidantiem.
Zaļajai tējai no Ķīnas ir mazākas lapas, savukārt zaļajai tējai no Asamas, Indijas, ir lielākas lapas. Tomēr abi nodrošina vienādus ieguvumus veselībai. Bet kā īsti darbojas zaļā tēja? Uzziniet tālāk.
Atpakaļ uz TOC
Kā zaļā tēja uzlabo jūsu veselību
Zaļajā tējā esošie katehīni ir antioksidanti, kas ir atbildīgi par visiem ieguvumiem veselībai. Galvenie katehīni, kas atrodas zaļajā tējā, ir epikatehīns (EC), epigallokatehīns (EGC), epikatehīna-3 gallāts (EKG) un epigallokatechīna-3 gallāts (EGCG). Bet visspēcīgākais katehīns ir EGCG (5). Tā kā EGCG ir antioksidants, tas attīra kaitīgos brīvos skābekļa radikāļus un aizsargā DNS no bojājumiem, novērš neierobežotu šūnu proliferāciju, bloķē vēža signālu ceļus, novērš tauku uzkrāšanos, aizsargā no mikrobu infekcijām, mazina nogurumu un stiprina imūnsistēmu (6). Tāpēc ir skaidrs, ka, regulāri dzerot zaļo tēju, jūsu veselība tiek uzlabota dažādos veidos. Tāpēc, bez liekas aizķeršanās, ļaujiet man pastāstīt, kā jums vajadzētu mājās pagatavot zaļo tēju.
Atpakaļ uz TOC
Kā pagatavot zaļo tēju mājās
Ideālas tases zaļās tējas pagatavošana prasa tikai dažus soļus. Zaļo tēju var pagatavot galvenokārt divos dažādos veidos, bet kopā ar zaļo tēju var pievienot arī daudzas citas noderīgas sastāvdaļas. Sāksim ar pamata receptēm.
1. Kā sagatavot zaļo tēju ar lapām
Attēls: Shutterstock
Zaļās tējas pagatavošana atšķiras no melnās tējas, ko gatavojam mājās. Jums ir jāveic dažas vienkāršas darbības. Gatavojot zaļo tēju, paturiet prātā, ka, ja tējas lapas iemērc ūdenī, kas pārsniedz 90 ° C, tēja kļūs rūgta. Tātad, iemērciet to ūdenī, kas nav pārāk karsts. Šeit ir norādījumi par zaļās tējas pagatavošanu ar lapām.
Ko tev vajag
- Zaļās tējas lapas - pamata daudzums būtu 1 tējkarote uz 1 tasi zaļās tējas. Jūs varat izmantot arī zaļās tējas pērles.
- Tējas sietiņš. Nomazgājiet un nosusiniet - šis solis ir nepieciešams, ja izmantojat šo sietu, lai pagatavotu parasto melno tēju.
- Kauss
- Nerūsējošā tērauda katls
- 1 glāze ūdens
Metode
1. solis
Paņemiet vienu tējkaroti zaļās tējas lapu. Ja vēlaties pagatavot vairāk nekā tasi zaļās tējas, katrai tasītei ņem 1 tējkaroti zaļās tējas lapu. Tātad, paņemiet 4 tējkarotes zaļās tējas lapas uz 4 tases zaļās tējas.
2. solis
Tagad tējas lapas ņem sietiņā / sietā un tur malā.
3. solis
Tagad ņem nerūsējošā tērauda katlu / pannu un uzvāra ūdeni. Ja tā vietā vēlaties izmantot stikla tējkannu, dodieties uz priekšu. Ideālā temperatūra zaļajai tējai ir no 80 ° C līdz 85 ° C, tāpēc uzmaniet ūdeni, lai pārliecinātos, ka tas nav vārošs. Ja tas tomēr sāk vārīties, vienkārši izslēdziet gāzi / siltumu un ļaujiet tai nedaudz atdzist (teiksim, 30-45 sekundes).
4. solis
Tagad ielieciet sietu / sietu virs kausa vai krūzes.
5. solis
Pēc tam ielejiet karsto ūdeni krūzē un ļaujiet tējai stāvēt 3 minūtes. Šis ir solis, kurā mums jābūt ļoti uzmanīgiem. Ne visiem patīk, ka tēja ir stipra, tāpēc, lai pārbaudītu, vai tēja ir īstā, turiet karoti parocīgu un dzeriet karoti tējas ik pēc 30–45 sekundēm, lai uzzinātu, vai aromāts jums ir piemērots.
6. solis
Tagad izņemiet sietu un turiet to malā. Ja vēlaties, varat pievienot 1 tējkaroti medus.
7. solis
Samaisiet medu un ļaujiet dzērienam dažas sekundes atdzist. Izbaudiet savu tasi zaļās tējas.
Atpakaļ uz TOC
2. Kā pagatavot zaļo tēju ar tējas maisiņiem
Attēls: Shutterstock
Zaļās tējas maisiņi daudziem cilvēkiem ir ērti. Tie ir pārnēsājami un no tiem ātri var pagatavot karstu kupolu - viss, kas jums nepieciešams, ir tasīte karsta ūdens. Tātad, lūk, kā jūs varat pagatavot tasi zaļās tējas ar zaļās tējas maisiņu. Ja izmantojat tējas maisiņus, pārliecinieties, ka tie ir izgatavoti no nebalināta materiāla. Lielākā daļa tējas maisiņu ir balināti, lai padarītu tos baltus, un jūs noteikti nevēlaties, lai balinātājs piesārņotu jūsu ar antioksidantiem bagāto dzērienu!
Ko tev vajag
- 1 labas kvalitātes zaļās tējas maisiņš
- 1 glāze karsta ūdens
- 1 nerūsējošā tērauda / māla kauss
- Vāks kausa pārklāšanai
- Nerūsējošā tērauda katls
Metode
1. solis
Sildiet ūdeni nerūsējošā tērauda katlā. Pārliecinieties, ka tas nesasniedz vārīšanās temperatūru, kas ir 100 grādi C. Ūdens temperatūrai jābūt aptuveni 80–85 grādiem C.
2. solis
Ielieciet zaļās tējas maisiņu māla vai nerūsējošā tērauda krūzītē.
3. solis
Karsto ūdeni ielej krūzē un pārklāj ar nelielu vāku. Ļaujiet tam stāvēt 3 minūtes.
4. solis
Pēc 3 minūtēm noņemiet vāku un noņemiet tējas maisiņu.
5. solis
Maisa ar karoti un iedzer atjaunojošu malku!
3. Kā pagatavot zaļo tēju ar pulveri
Attēls: Shutterstock
Jūs varat arī sagatavot zaļo tēju, izmantojot zaļās tējas pulveri, kas ir viegli pieejams tirgū. Šeit ir labākais veids, kā pagatavot zaļo tēju, izmantojot zaļās tējas pulveri.
Ko tev vajag
- Zaļās tējas pulveris - 1 un ½ tējkarotes
- Ūdens - 1 glāze
- 1 tējkarote medus
Metode
1. solis
Ņemiet tasi ūdens nerūsējošā tērauda traukā vai stikla traukā un uzkarsējiet to. Atcerieties, ka zaļā tēja pārkarst kļūst rūgta, tāpēc vienkārši pārbaudiet temperatūru. Izmantojiet virtuves termometru, lai redzētu, vai tas ir aptuveni 85 ° C.
2. solis
Kad temperatūra ir sasniegusi viršanas temperatūru, izslēdziet siltumu. Ļaujiet tai dažas sekundes atdzist.
3. solis
Pievienojiet zaļās tējas pulveri ūdenim. Ideāls zaļās tējas pagatavošanas laiks mērcēšanai ir apmēram 3 minūtes, bet pēc pusotras minūtes varat iedzert malku, lai pārbaudītu, vai aromāts ir pietiekami spēcīgs.
4. solis
Pēc 3 minūtēm krāsai vajadzētu būt brūnai. Ielejiet to caur sietu.
5. solis
Pievienojiet tējai medu un ielejiet tasē.
Tātad, viss bija par zaļās tējas pagatavošanu ar trim vienkāršām metodēm. Lai arī tas varētu šķist viegli, ideālas tases zaļās tējas pagatavošanas noslēpums slēpjas tajā, kā jūs to gatavojat. Tātad, šeit ir daži zaļās tējas pagatavošanas padomi, kas palīdzēs jums iegūt pareizo garšu un garšu.
Atpakaļ uz TOC
Zaļās tējas pagatavošanas padomi
Attēls: Shutterstock
Uzturiet tējas un ūdens attiecību
Kad runa ir par zaļās tējas pagatavošanu, jums jāuztur zaļās tējas un ūdens attiecība 3: 5. Tas nozīmē, ka, ja lietojat 3 gramus zaļās tējas, tās pagatavošanai jāņem 5 oz ūdens.
Ūdens kvalitāte
Iepriekš ūdens bija mazāk piesārņots, bet tagad tas ir cits stāsts. Tāpēc mēs uzsveram ūdens kvalitāti. Izmantotajam ūdenim jābūt filtrētam. Varat arī izmantot krāna ūdeni, ja uzticaties avotam. Nelietojiet destilētu ūdeni.
Ūdens temperatūra
Gatavojot zaļo tēju, ūdens temperatūrai ir ļoti liela nozīme. Nevārīt ūdeni, jo pārāk karsts ūdens var mazināt zaļās tējas veselīgās īpašības. Vienmēr uzturiet 85 grādu vai 170 grādu temperatūru.
Alus trauks
Vienai porcijai izvēlieties nelielu trauku apmēram 100-200 ml. Jūs varat izmantot tradicionālos ķīniešu vai japāņu tējas pagatavošanas traukus. Tie ir pazīstami kā gaiwan vai shiboridashi .
Stāvs laiks
Jums nav nepieciešams to stāvēt pārāk ilgi. Labas 2–3 minūtes izdarīs triku. Turklāt, ja jūs stāvu zaļo tēju pārsniedzat 3 minūšu laikā, zaļā tēja pēc garšas kļūs rūgta un zālaina.
Tējas noņemšana
Jūs varat izmantot sietiņu, lai tēju ielej citā tasītē. Vai arī varat izmantot infūzijas ierīci.
Vai nebūtu mazliet garlaicīgi dzert to pašu zaļo tēju atkal un atkal? Vai arī, ja jūs esat kāds, kurš vienkārši negrib dzert zaļo tēju, bet tomēr vēlētos izmantot visas zaļās tējas priekšrocības veselībai? Nu, man jums ir labas ziņas. Šeit ir dažas zaļās tējas receptes un padomi jums, kas motivēs jūs dzert zaļo tēju katru dienu.
Atpakaļ uz TOC
Veselīgas zaļās tējas receptes
Attēls: Shutterstock
1. Kanēļa zaļā tēja
Sastāvdaļas
- 1 collu Ceilonas kanēlis
- 1 tējkarote zaļās tējas lapas
- 1 glāze ūdens
Kā sagatavoties
- Pārnesiet ūdeni uz nerūsējošā tērauda katlu.
- Mest kanēļa standziņu katlā un vāriet ūdeni 10 minūtes.
- Ļaujiet tam atdzist, līdz ūdens temperatūra nokrītas līdz 85 grādiem C.
- Pievienojiet katlā 1 tējkaroti zaļās tējas un ļaujiet tai 2-3 minūtes stāvēt.
- Ielieciet tēju savā krūzē un baudiet!
2. Citronzāles zaļā tēja
Sastāvdaļas
- 2 tējkarotes sasmalcinātas citronzāles
- 1 tējkarote zaļās tējas lapas
- 1 glāze ūdens
- 1 tējkarote medus
Kā sagatavoties
- Pārnesiet ūdeni uz nerūsējošā tērauda katlu.
- Iemest citronzāli un uzvāra ūdeni. Ļaujiet tai vārīties 5 minūtes.
- Noņemiet trauku no liesmas un ļaujiet ūdenim atdzist, līdz temperatūra ir 80–85 grādi C.
- Tagad pievienojiet zaļo tēju un ļaujiet tai 3 minūtes stāvēt.
- Ielieciet tēju savā krūzē.
- Pirms dzeršanas pievienojiet medu un kārtīgi samaisiet.
Šīs ir četras variācijas, un jūs varat pievienot jebkuru citu sastāvdaļu un sagatavot dažādas aromātiskas zaļās tējas. Bet ir cilvēki, kuriem zaļā tēja nemaz nepatīk. Tas nenozīmē, ka viņiem ir jāatņem šis apbrīnojamais dzēriens. Tātad, šeit ir dažas idejas zaļās tējas pagatavošanai tiem, kam nepatīk zaļā tēja.
Atpakaļ uz TOC
Zaļās tējas veidi
Attēls: Shutterstock
Lai iegūtu īstas zaļās tējas vislabāko garšu un labumu, jums jāmēģina to iegādāties autentiskos ķīniešu tējas veikalos. Ķīniešiem vienmēr ir labākās zaļās tējas receptes! Ir pieejami daudzi dārgi:
Ķīniešu zaļā tēja
- Dragonwell vai Lung Ching: tā ir viena no dārgākajām zaļajām tējām. Tas ir spilgti zaļā krāsā un tiek ražots ļoti mazā daudzumā - līdz ar to arī augstā cena.
- Jasmīna zaļā tēja: Jasmīna zaļā tēja nav nekas cits kā zaļā tēja ar jasmīna ziediem. Tā garša ir salda un smaržīga. Tas satur lielu daudzumu katehīnu.
- Šaujampulveris: To sauc arī par pērļu tēju, jo šīs tējas lapas ir sarullētas mazās, apaļās formās - tāpēc nosaukums ir šaujampulveris. Cieši velmēta šaujampulvera tēja tiek uzskatīta par labāko.
- Pi Lo Chun (bi Luo Chun): Šī tēja tiek audzēta Dongting kalnos Ķīnā, un tai ir augļu garša. Tās ziedu aromāts un baltie matiņi padara to atšķirīgu no visām pārējām tējām.
Japāņu zaļā tēja
- Sencha: Ja vēlaties saldāku zaļās tējas šķirni, apsveriet iespēju iegādāties Sencha, kas ir salda zaļā tēja un ir lētāka nekā pūķa labi (7). Tas ir viegli pieejams veikalos.
- Sinča: šī zaļā tēja ir populāra Japānā un tiek ražota no sezonas pirmās ražas. Šī tēja ir pilnībā apstrādāta, kas uztur to svaigu un aromātisku. Tomēr tas satur mazāk katehīnu un kofeīna (8).
- Bancha: tā ir lētāka Sencha versija, kā arī ir mazāk aromatizēta.
- Kuchika: Kuchika tēja vai zaru tēja ir pazīstama arī kā bocha, un tā ir tēja, kas izgatavota no zariem, kātiem un kātiem. Tam ir riekstu un salda garša, un jūs varat to iemērkt 3-4 uzlējumiem.
- Tenča: Tenča ir tējas lapa, no kuras tiek pagatavota sērkociņa. Krāsa ir gaiši zaļa un garša maiga.
- Matcha: tā ir viena no saldākajām pieejamajām zaļajām tējām. Tā ir tēja, ko izmanto tradicionālajās ceremonijās Japānā (9). Tas ir dārgs, un daudzi to uzskata par zaļo tēju karali.
- Gyokuro: Šīs zaļās tējas lapas ir audzētas ēnā un ar bagātīgu garšu, bet tām ir mazs savelkošanās spēks. Tā ir viena no dārgākajām Japānas tējām.
- Genmaicha: tā ir viena no populārākajām tējām Japānā, un tajā ir grauzdētu rīsu un sencha vai bancha tēja.
- Hojicha: Šī tēja ir izgatavota no gatavām tējas lapām, kas grauzdētas dažas minūtes, un ir ideāli piemērota ēdienreizēm (10).
Izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk, bet kā jūs zināt, vai esat iegādājies vislabākās kvalitātes zaļo tēju vai nē? Nu, mums šeit ir visa informācija.
Atpakaļ uz TOC
Kā nopirkt un uzglabāt zaļo tēju
Attēls: Shutterstock
- Vienmēr iegādājieties visu lapu zaļo tēju.
- Pārbaudiet zaļās tējas izcelsmi.
- Pēc alus pagatavošanas lapām vajadzētu palikt zaļām.
- Pērciet vaļēju zaļo tēju, nevis tējas maisiņu.
- Pēc zaļās tējas pagatavošanas pēc kāda laika lapām vajadzētu kļūt brūnām vai melnām.
- Pērciet no uzticama tējas pārdevēja vai zīmola.
- Glabājiet zaļo tēju hermētiskā traukā un pasargājiet to no gaismas.
- Glabājiet zaļo tēju atkārtoti aizveramos maisiņos. Ielieciet šos maisus hermētiskos traukos.
Šeit ir daži labākie zaļās tējas zīmoli, kurus varat izmēģināt.
Atpakaļ uz TOC
Labākie zaļās tējas zīmoli, kas jāapsver
- Mariage Freres
- Liptons
- Teavivre
- Du Hammam
- Bazilurs
- Tetlijs
- Typhoo
- Hārnijs un dēli
- Shangri La
- Tējas vieta
- Laimīgā ieleja
- Septītais Smits
- Numi
- Organiskā Indija
- Zelta padomi
- Sadraudzība
- TeaVana
- Bigelow zaļā tēja
- Tzu-The-
- Jamamotojama
Atpakaļ uz TOC
Ceru, ka jums patika mūsu ziņa par to, kā lieliski pagatavot zaļo tēju. Veiciet šīs darbības, lai pagatavotu savu zaļo tēju ideāli. Malkojiet prom un izmantojiet tā priekšrocības.
Šeit ir saraksts ar jums bieži uzdotajiem jautājumiem un viņu atbildēm.
Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Kādus sietus jūs varat izmantot?
Zaļās tējas sietam var izmantot nerūsējošā tērauda sietu.
Cik ilgi tējas lapas jāstiprina krūzē?
Stāv zaļā tēja 3 minūtes un ne vairāk. Ja jūs to stāvat ilgāk par 3 minūtēm, tā garša būs rūgta un zālaina.
Cik daudz zaļās tējas vajadzētu lietot vienā tasītē?
Vienā tasē jālieto 1 tējkarote zaļās tējas.
Kā pagatavot ledus zaļo tēju?
Sildiet ūdeni nerūsējošā tērauda katlā. Paaugstiniet temperatūru līdz 85 grādiem C. Nevāriet ūdeni. Noņemiet trauku no liesmas un pievienojiet zaļo tēju. Stāvu to 3 minūtes, pirms sasprindziniet to krūzē. Ļaujiet tai atdzist. Atdzesējiet dažas stundas. Pievienojiet domuzīmi citrona sulas, ja vēlaties, un dažus ledus gabaliņus. Izbaudi!
Kā es varu pagatavot zaļo tēju ar pienu?
Zaļā tēja ar pienu nekalpo zaļās tējas dzeršanai. Tomēr, ja vēlaties savu tēju ar pienu, pievienojiet siltu pienu tasītei zaļās tējas un labi samaisiet. Nepievienojiet karstu pienu.
Kāpēc zaļā tēja man pēc manas dzeršanas ir slikta dūša?
Iespējams, tas ir saistīts ar zaļajā tējā esošo kofeīnu. Kofeīns var izraisīt nelabumu, bezmiegu, trauksmi, caureju utt. Pievienojiet zaļajai tējai dažus pilienus citrona vai ⅙ tējkaroti krustnagliņu pulvera, lai jums nebūtu slikta dūša.
Vai es dienā varu dzert gan zaļo tēju, gan ingvera tēju?
Jā tu vari. Pārliecinieties, ka to dzerat pēc 2-3 stundām dzert zaļo tēju.
Vai ir droši atkārtoti izmantot zaļās tējas lapas?
Jā, jūs varat atkārtoti izmantot zaļās tējas lapas 2-3 reizes - bet ne vairāk. Tomēr, ja izmantojat zaļās tējas maisiņus, izvairieties no to atkārtotas izmantošanas.
Kas ir labāks - zaļās tējas maisiņi vai lapas?
Vienmēr dodiet priekšroku brīvajām zaļās tējas lapām, jo zaļās tējas maisiņi satur konservantus un ķīmiskas vielas, un, protams, arī izmantotais maisiņa materiāls var būt kaitīgs.
Vai zaļā tēja var likt jums kakāt?
Zaļajā tējā esošais kofeīns var izraisīt kuņģa darbības traucējumus un caureju. Bet dažreiz tas var izraisīt arī aizcietējumus. Nekavējoties pārtrauciet dzert zaļo tēju, ja ciešat no kāda no šiem.
Cik tases zaļās tējas man vajadzētu dzert dienā?
Jūs varat izdzert 3-4 tases zaļās tējas dienā un ne vairāk.
Kad dzert zaļo tēju?
Vislabāk ir dzert zaļo tēju ar 2-3 stundu intervālu. Sāciet ar tasi zaļās tējas no rīta un pēc tam turpiniet iedzert tasi pirms ēšanas.
Kā man attīstīties garša pēc zaļās tējas?
Sākumā izmēģiniet aromatizētu zaļo tēju - vai izmēģiniet ledus zaļo tēju. Pēc tam lēnām sāciet dzert zaļo tēju bez papildu garšām. Ja jums joprojām nepatīk garša, turpiniet dzert aromatizētu zaļo tēju.