Satura rādītājs:
- 15 populārākie dizaineru juvelierizstrādājumu zīmoli
- 1. Tiffany & Co
- 2. Kartjē
- 3. BvLgari
- 4. Harijs Vinstons
- 5. Van Kleefs un Arpels
- 6. Šopards
- 7. Deivids Jurmans
- 8. Buccellati
- 9. Bušerons
- 10. Hermesa
- 11. Šanele
- 12. Dior
- 13. Mikimoto
- 14. H. Šterns
- 15. Graff
Dimanti ir mūsu labākie draugi, un tā ir viena klišeja, par kuru mums nav jāatvainojas. Neatkarīgi no tā, ko kāds saka, rotaslietas joprojām ir liela daļa no mūsu ģērbšanās un personības. Kamēr daži no mums sapņo par Tiffany klints iegādi savām kāzām, daži no mums vēlas Chanel parakstu auskaru komplektu. Katrā ziņā mums visiem ir savi sapņi. Bet, kad sapņojat, sapņojiet par lielu vai neko. Tātad, šodien apskatīsim 15 visdārgākos dizaina juvelierizstrādājumu zīmolus. Pārbaudiet tos!
15 populārākie dizaineru juvelierizstrādājumu zīmoli
1. Tiffany & Co
Shutterstock
Uzņēmuma Tiffany & Co nosaukumam ir spēcīgs mantojums, un tas ir pirmais, kas mums ienāk prātā, kad mēs runājam par dizaina rotaslietām. Pirmo reizi tā izveidoja veikalu 1837. gadā ar nosaukumu Tiffany, Young & Ellis, vēlāk mainījās uz Tiffany & Co un paplašināja savu bāzi Londonā un Parīzē. Tas ir slavens ar pasaules klases modes rotu izgatavošanu neatkarīgi no tā, vai tie ir dimanti, pasjans vai platīns. Džekijs Kenedijs, Elizabete Teilore un daudzas lielas slavenības ir visi tās lojālie klienti.
2. Kartjē
Franču dizainers Luijs Kartjē 1847. gadā Parīzē nodibināja Kartjē. Dažu gadu laikā tā ieguva popularitāti izsmalcinātu rotu izgatavošanā un paplašināja savu bāzi arī citās pasaules lielajās pilsētās. 1947. gadā Kartjē izveidoja leģendāro panteras formas piespraudi ar bruģētiem dimantiem un skaistākajiem dārgakmeņiem. Tas piesaistīja pasaules uzmanību, kā arī Vindzoras princesi, kuru šis meistardarbs patiešām aizrāva. Kopš tā laika Kartjē izgatavo citu versiju, kas katru gadu joprojām ir visvairāk gaidītie skaņdarbi. Tas ir arī pazīstams ar izsolēm par izcilākajām un retākajām rotaslietām.
3. BvLgari
Bvlgari ir itāļu zīmols, kuru 18. gadsimta beigās aizsāka grieķu imigrants Sotirios Voulgaris. Bvlgari firmas rotaslietas ir izgatavotas no daudzkrāsainiem akmeņiem un dimantiem, kas ir patiesi izsmalcināti un unikāli. Tās slavenākā kolekcija ir 'Serpentine', kur rotaslietas, piemēram, pulksteņi, kaklarotas un aproces, ir savītas čūskas formā un ir pārklātas ar dimantiem un krāsainiem akmeņiem.
4. Harijs Vinstons
Harijs Vinstons sāka zīmolu 1932. gadā un aizgāja mūžībā 1978. gadā. Uzņēmums saglabāja nosaukumu un turpināja veidot modes un dizaina rotaslietas, izmantojot dimantus un dārgakmeņus. Tās rotaslietas ir ļoti sarežģītas, elegantas un strukturālas, un jūs to pazīsit, kad to redzēsiet. Slavenības turpina izvēlēties Hariju Vinstonu uz sarkanajiem paklājiem pat līdz šai dienai, jo dizaineri saglabā vintage estētiku neskartu, izstrādājot mūsdienu rotaslietas.
5. Van Kleefs un Arpels
Van Cleef & Arpels ir vēl viena franču dizaineru kompānija no Art Deco laikmeta. To uzsāka Alfrēds Van Kleefs sadarbībā ar savu tēvoci Salmon Arpels. Tās rotaslietas ir saistītas ar vecās pasaules šarmu un ceļu pārkāpjošām dārgakmeņu izgatavošanas metodēm pulksteņu, gredzenu, auskaru un kaklarotu izgatavošanai. Van Kleefs ir pazīstams arī ar tādiem futūristiskiem dizainiem kā "Mystery Setting", kas ir iestatījums, kas vislabāk izceļ katru dārgakmeni.
6. Šopards
Chopard ir Šveices uzņēmums, kuru 1860. gadā uzsāka Sonviellier un kas bija slavena ar sieviešu pulksteņu izgatavošanu. 1960. gadā tas tika pārdots vācu uzņēmumam, kas saglabāja savu nosaukumu un turpināja ražot to, par kuru uzņēmums bija vislabāk pazīstams - sieviešu rokas un kabatas pulksteņus. Vēlāk tas paplašināja savu redzesloku un turpināja veidot rotaslietas sievietēm, kuras visas ir ļoti pieprasītas pat līdz šai dienai.
7. Deivids Jurmans
Šis amerikāņu juvelierizstrādājumu zīmols, kuru 1980. gadā Ņujorkā uzsāka Deivids un Sybils Yurmani, ienāca daudz vēlāk nekā citi lielie zīmoli. Bet, hei, tas ir ne mazāk kā citi lielie vārdi šajā nozarē. Tas izgatavo rotaslietas, lai tās atbilstu sieviešu daudzajām vajadzībām - neatkarīgi no tā, vai tās ir paredzētas sarkanā paklāja pasākumam vai kā ikdienas būtiskai lietai. Tās paraksta gabals ir "Kabeļu motīvs", kas viss attiecas uz sudraba, platīna vai zelta stieples aptveršanu un ieklāšanu ar dārgakmeņiem vai pa kreisi pulētu. Slavenības bieži tiek pamanītas, valkājot Deividu Jurmanu.
8. Buccellati
Buccellati ir liels vārds ne tikai Itālijā (kur tā tika uzsākta pirmo reizi), bet arī visās citās lielajās pilsētās, piemēram, Ņujorkā, Londonā, Parīzē un Honkongā. Ar spēcīgu mantojumu un kultūru Buccellati ir pazīstams ar savu nepārspējamo kvalitāti un dizainu zelta un sudraba mežģīņu dimanta rotaslietās, kā arī ar akmeņiem radītu kukaiņu un dzīvnieku formās, no kurām skaisti izgatavoti izsmalcināti gabali.
9. Bušerons
Boucheron darbību 1860. gadā sāka Frédéric Boucheron, izgatavojot rotas Parīzes elites kopienai, un tas ātri kļuva par grezno juvelierizstrādājumu centru. 1898. gadā Bušerons pārcēlās uz 26 Place Vendôme, kas piesaistīja ikviena uzmanību. Tas bija ceļa stūrī un visspilgtākais, kas nozīmēja, ka dārgakmeņi dzirkstīs un parādīs labāko. Kamēr galvenā mītne līdz šai dienai paliek vienā un tajā pašā vietā, Bušerons ir atvēris daudzus citus veikalus Maskavā, Londonā, Ņujorkā, Šanhajā, Honkongā, Dubaijā utt. Sākot no pasūtījuma izgatavotiem dizaineru izstrādājumiem līdz pulksteņiem un kāzu kolekcijām, Bušerons paliek augšpusē tās spēlē.
10. Hermesa
Hermès Parīzē 1837. gadā sāka Parīzes dizainers Thierry Hermès. Greznības etiķete, kas pazīstama ar ekscentriskām krāsām un drosmīgu dizainu, ir arī rotu izgatavošana sievietēm. Tas ir pazīstams ar to, ka izgatavo ekskluzīvas un ierobežotas tirāžas rotaslietas, nevis masveida ražošanu, tāpat kā citus tās izstrādājumus. Āda ir tās stiprā puse, un tāpēc tai ir dizaini, kas sajauc ādu un emalju, lai izgatavotu mūsdienu rotaslietas, kā arī citas ekskluzīvas zelta un dimanta kolekcijas. Greisa Kellija bija viena no tās lojālākajām klientiem.
11. Šanele
Avots
Chanel ir franču modes etiķete, kas nevienam no mums nav jaunums. Luksusa modes namu 1909. gadā aizsāka pati leģenda - Gabriela jeb “Coco” Chanel. Koko Šanele bija pazīstama ar savu revolucionāro dizainu un ticību, balsu izteikšanu un tādu apģērbu izgatavošanu, kas apprecas ar sievišķajiem elementiem ar vīrišķo elementu tādā veidā, kas sievietes stereotipizēja, bet izcēla viņos labāko. Chanel nodarbojas arī ar smalku mūsdienu rotu un greznu skulptūru dimantu kolekciju dizainu.
12. Dior
Avots
Christian Dior ir spēles meistars neatkarīgi no tā, vai tas ir apģērbs, rokassomas, smaržas vai rotaslietas. Zīmola paplašināšana dārglietu izgatavošanā notika 1950. gadā, jo tā bija dabiska virzība un kaut kas papildina tās esošo produktu līniju. Dior ir juvelierizstrādājums, kas nokrīt abos spektra galos - sākot no ļoti inkrustētiem daudzkrāsainiem dārgakmeņu pulksteņiem līdz smalkām rotaslietām - tas zina tirgus un tā klientu pulsu.
13. Mikimoto
14. H. Šterns
Stern ir Brazīlijas dizaineru veikals, kuru 1945. gadā izveidoja vācu izcelsmes Hanss Sterns. Pēc viņa nāves viņa dēls Roberts Šterns pārņēma uzņēmumu un koncentrējās uz tēva mantojuma virzīšanu uz priekšu, vienlaikus paplašinot biznesu ar novatorisku dizainu. H. Sterna juvelierizstrādājumu kolekcijas ir viena veida, jo lielākā daļa no tām tiek veidotas ar radošu iedvesmu no kāda cilvēka vai kultūras notikuma vēsturē. Sākot ar Holivudas slavenībām un beidzot ar visiem citiem cilvēkiem, H. Sternam ir spēcīga klātbūtne un lojāls klientu loks.
15. Graff
Laurence Graff sāka dizainera karjeru Anglijā, kad viņam bija tikai 15 gadu, un viņš turpināja mācīties pie liela juveliera, lai padarītu to par savu profesiju. Tā viņš nodibināja uzņēmumu Graff Diamonds - ar savu pirmo veikalu 1962. gadā un vairākiem veikaliem drīz pēc tam Londonā. Papildus izsmalcinātu dimanta rotu projektēšanai viņš ir pazīstams ar slaveno dimantu iepirkšanu un to atiestatīšanu. Viņa labākais darbs ietver darbu ar 600 karātu dimantu, kas liecina par viņa talantu un viņa prasmi pār tehnikām.
Vai mēs aptvērām visu, kas jums bija padomā? Vai zinājāt par visiem šiem dizaina juvelierizstrādājumu zīmoliem un to stāstiem? Kas tev ir prātā? Kas liek acīm mirdzēt, domājot par greznām rotaslietām? Informējiet mūs par to visu, zemāk ievietojot tekstu komentāru sadaļā.