Satura rādītājs:
- Kāpēc jums vajadzētu vingrot uz batuta?
- Batuta pamatnodarbības:
- 1. Atlekšana un izstiepšanās:
- 2. Pamata stiepšanās vingrinājumi:
- 3. Pamata jogs:
- 4. Pamata atlēciens:
- 5. Atlekšana un sitieni:
- 6. Pārlēkt:
- 7. Dažādi pagriezieni:
- 8. Apvelciet rokas:
- 9. Pieskarieties šiem pirkstiem:
- 10. Lecošais džeks atlēciens:
- Batuta vingrinājumu priekšrocības:
Kāpēc jums vajadzētu vingrot uz batuta?
Ir tik daudz veidu, kā vingrot, bet kas ir īpašs batuta treniņos? Noskaidrosim!
Vingrošana uz batuta var palīdzēt zaudēt svaru kā nekad agrāk. Tā kā lielākoties batuta vingrinājumi prasa atlēcienu, jūs noteikti gatavojaties tos taukus sadedzināt īsā laikā. Tas stimulēs vielmaiņu un palīdzēs ātrāk sagremot maltītes. Pavadīt batutā tikai 5 līdz 10 minūtes ir gandrīz vienāds ar jūdzes skriešanu? Vai tas neizklausās lieliski? Ja jums nav pietiekami daudz vietas, lai dotos skriet, skriet vai pat ātri pastaigāties, apsveriet batutus par galveno svara zaudēšanas aprīkojumu. Ja esat pietiekami centīgs, varat tonizēt vairākas ķermeņa vietas, piemēram, kājas, augšstilbus un vēderu.
Batuta pamatnodarbības:
Šeit ir viss, kas jums jāzina par treniņu, izmantojot batutu:
1. Atlekšana un izstiepšanās:
Pirms treniņa sākšanas vienmēr ir labāk izstiepties. Ārsti un eksperti vienmēr ir ieteikuši cilvēkiem pirms treniņa izstiepties, jo vingrinājumu laikā tas pasargā jūs no jebkāda veida traumām. Viss, kas jums jādara, ir vienlaicīgi izstiept abas rokas, vienlaikus atlecot. Ja vēlaties, varat arī izstiepties. Mēģiniet veikt dažus virs galvas, bet citus - tieši jums priekšā. Turiet kājas taisnas un atkārtojiet tik reižu, cik vien iespējams, bez atpūtas.
2. Pamata stiepšanās vingrinājumi:
Jūs varētu arī izmēģināt pāris interesantus stiepšanās vingrinājumus ar batuta palīdzību. Šim nolūkam jūs batutu neizmantosiet precīzi, bet noteikti kā atbalstu, lai jūs visu laiku atbalstītu. Viss, kas jums jādara, ir gulēt līdzenumā uz zemes ar kājām, kas sniedzas līdz batutam. Pēc tam jūs varat pacelt savas kājas augstu un pēc tam tās maigi nogādāt uz batuta. Izstiepumi ir diezgan vienkārši un tos var arī modificēt. Atcerieties arī pāris reizes izstiepties.
3. Pamata jogs:
Vienkāršākais vingrinājums uz batuta ir skriešana pa to. Jums tas būs jāsāk, pārmaiņus paceļot katru kāju no zemes un lēnām skrienot. Skrienot, paceliet katru pretējo roku. Tas padarīs treniņu daudz efektīvāku. Jūsu sirdsdarbības ātrums ne tikai tiks paaugstināts, bet arī sniegs lielisku aerobikas treniņu. Lai sāktu, varat skriet 3 minūtes un atpūsties vienu minūti. Veiciet vēl 3 minūtes skriešanas, pēc kura jūs varat pāriet uz nākamo vingrinājumu.
4. Pamata atlēciens:
Basic Bounce ir vienkāršs tāpat kā tā nosaukums un ir lieliski piemērots visiem iesācējiem. Lai to izdarītu pareizi, atliek tikai uzkāpt uz batuta un sākt atlekt! Tiešām, tas ir tik vienkārši! Tas palīdz ne tikai sadedzināt kalorijas, bet arī zaudēt lieko svaru. Katru reizi, kad atlecat, mēģiniet sasniegt to pašu augstumu. Atkārtojumu veikšana atlekšanas laikā ir lielisks veids, kā vingrināt ķermeni. Piemēram, jūs 30 reizes atlecat uz batuta, atpūšaties 10 sekundes un dodaties atpakaļ vēl uz 30. Šādā veidā jūs ne tikai izbaudīsit savu treniņu, bet arī dosit sev laiku, lai atgūtos.
5. Atlekšana un sitieni:
Kad esat pabeidzis pamata atlēciena kustību, ir pienācis laiks pārcelt lietas citā līmenī! Jā, es runāju par atlēciena apvienošanu ar spārdīšanu. Viss, kas jums jādara, ir pacelt labo kāju un spert, kamēr atlecat. Mainiet šīs kājas katru reizi, kad uzņemat gaisā. Nogādājiet to, kad esat nolaidies. Šis vingrinājums nav tik vienkāršs, jo tas patiešām var paaugstināt jūsu sirdsdarbības ātrumu un pilnībā nogurdināt. Tāpēc labāk to darīt ar intervāliem. Atkārtojiet šo vingrinājumu tik reižu, cik vien iespējams, un atkārtojiet arī atkārtojumus. Tas ne tikai palīdzēs jums attīstīt spēku un elastību, bet arī sadedzinās daudz kaloriju.
6. Pārlēkt:
Nākamo vingrinājumu sauc par pārlēkšanu! Šis ir ļoti jautri izdarāms! Viss, kas jums jādara, ir nokļūt uz batuta un lekt uz augšu un uz leju tik reižu, cik vēlaties. Tas lieliski ietekmēs jūsu ķermeni un patiešām var palīdzēt ātri zaudēt visu nevēlamo svaru, nekā esat iedomājies. Jūs varētu veikt 20 atlēcienus, 10 pirkstu pieskārienus un pēc tam atkārtot visu. Lai arī šie gājieni jums varētu nenākt ļoti dabiski, ar nelielu laiku, praksi un pacietību jūs noteikti kļūsiet arvien labāki.
7. Dažādi pagriezieni:
Kurš teica, ka, izmantojot batutu, jūs nevarat tonizēt muskuļus un strādāt ar abs? To ir iespējams izdarīt, pievienojot dažus atlēcienus. Šim nolūkam jums ir jādara tikai savērpšanās ar ceļa locītavas pieskārieniem. Mēs parasti kustinām rokas, lai pieskartos ceļiem, taču jūs varat darīt kaut ko citu, pagriežot rumpi un virzot pretējo elkoni ceļa virzienā, turpinot atlēcienu. Varētu arī mēģināt lēkt augstu gaisā un pagriezt visu ķermeni. Lai vislabāk izmantotu šo vingrinājumu, es iesaku jums virzīt galveno.
8. Apvelciet rokas:
9. Pieskarieties šiem pirkstiem:
Viens no labākajiem veidiem, kā vingrot uz batuta, ir pieskarties pirkstiem. Leciet augstu gaisā, kamēr atrodaties uz tā. Pārliecinieties, ka lēciens ir augsts. To darot, izstumj kājas un izstiepj taisni sev priekšā. Kamēr jūs to darāt, vienlaikus pieskarieties pirkstiem ar pirkstu galiem. Nākamajā atlēcienā varat mainīt un pārslēgt puses. Kad nolaižaties uz zemes, turiet kājas taisnas. Dariet to pēc iespējas vairāk reižu un mēģiniet neatpūsties pa vidu.
10. Lecošais džeks atlēciens:
Tie, kas izbauda nelielu izaicinājumu, jums noderēs lēkājošais džeks. Viss, kas jums jādara, ir uzkāpt uz tā batuta un izpildīt parastos lekt domkratus. To darot, jūs sapratīsit, cik grūti tas ir salīdzinājumā ar parastajiem lecošajiem domkrātiem. Tomēr atcerieties, ka jums visu laiku jāpaliek batuta vidū. Atlecot augšup, izpletiet rokas gaisā un atgriezieties pirmajā pozīcijā. Dariet to tik reižu, cik vien iespējams. Viens no labākajiem veidiem, kā veikt atlecošo džeku, ir lēkt 30 reizes, veikt pārtraukumu un pēc tam atkārtot. Veiciet kopā 4-5 kārtas, un esat pabeidzis!
Batuta vingrinājumu priekšrocības:
Batuta treniņi ir pilni ar priekšrocībām. Ja jūs meklējat iemeslus, kāpēc jums vajadzētu izmēģināt šo aprīkojumu, ļaujiet man uzskaitīt pāris batuta vingrinājumu priekšrocības.
- Batuta vingrinājumi ir labāki par citiem fiziskiem treniņiem, piemēram, skriešanu un aerobiku. Viņiem ir iespēja ļoti īsā laikā sadedzināt nevēlamos taukus.
- Tas stiprina jūsu kaulus, muskuļus un šūnas. Jūsu fitnesa līmenis ir uzlabots, un treniņa beigās jūtaties enerģisks.
- Tas neprasa apmeklēt sporta zāli un nav tik dārgs, kā jūs varētu sagaidīt.
- Tas ļauj jums trenēties kopā ar saviem bērniem. Vienkārši pasakiet viņiem, ka vēlaties izklaidēties un mazliet paspēlēties, pēc tam dodieties uz batuta un atleciet.
- Tas veicina vielmaiņu, palielina asinsriti un ļauj baudīt veselīgu un derīgu dzīvi.
- Ja esat kāds, kas cieš no diabēta vai paaugstināta asinsspiediena, apsveriet vingrošanu uz batuta kā savu galveno līdzekli. Ja jūs to lietojat katru dienu, jūs noteikti redzēsiet dažas pozitīvas izmaiņas drīz.
- Cilvēkiem, kuri vēlas palielināt plaušu ietilpību vai labāku ķermeņa līdzsvaru, noteikti vajadzētu izmēģināt batuta treniņus.
- Batuta treniņi var palīdzēt samazināt stresa līmeni. Tāpēc lielākā daļa ārstu un ekspertu ir ieteikuši cilvēkiem, kuri strādā birojos vai ievēro drudžainus grafikus, izmēģināt batuta treniņus. Tas viņiem palīdzēs atbrīvoties un ilgtermiņā mazinās stresa un depresijas pazīmes.
- Vēl viens batuta treniņu ieguvums ir detoksikācija. Šajā procesā stimulē limfātisko sistēmu. Šajā procesā veselība tiks saglabāta, un novecošanās iespējas palēnināsies.
- Batuta treniņi ir lieliski piemēroti arī locītavu un saišu stiprināšanai. Cilvēkiem, kuri cieš no artrīta, noteikti vajadzētu izmēģināt šo aprīkojumu. Tas var arī palīdzēt novērst osteoporozi un kaulu lūzumus.
Batuta treniņi ir pilni ar ieguvumiem veselībai. Vairāki ārsti arī minēja, ka batuta izmantošana treniņa laikā laika gaitā var ievērojami uzlabot jūsu veselību. Katru dienu piecas minūtes batuta var stiprināt muskuļus un palielināt aerobo spēju. Šis aprīkojums noteikti var būt atbilde visiem tiem, kas cīnījušies ar savu svaru.
Cik jautrs veids, kā uzturēties formā! Tātad, ļaujiet savam iekšējam bērnam atbrīvoties un izbaudiet kādu laiku uz batuta.
Vai šis raksts ir noderīgs? Dalieties savās atsauksmēs ar mums komentāru sadaļā zemāk.