Satura rādītājs:
- Ab vingrinājumu aprīkojums - top 21:
- 1. Sēdi soli:
- 2. Abs šūpoles:
- 3. Kapteiņa krēsls:
- 4. Putu veltnis:
- 5. Kettlebell:
- 6. Ab riteņi:
- 7. Pavelkamie / zoda augšējie stieņi:
- 8. Vingrojumu / stabilitātes bumba:
- 9. Bosu Balance treneris:
- 10. Airēšanas mašīna:
- 11. Regulējamas sēdēšanas mašīnas:
- 12. Ab krēsli:
- 13. Ab planieri:
- 14. Ab veltņi:
- 15. Ab slaids:
- 16. Pretestības joslas:
- 17. Ab spēka ritenis:
- 18. Spēka torņu stacijas:
- 19. Ab Carver:
- 20. Ab Crunch mašīna:
- 21. Hanteles:
Vai vēlaties izvilkt abs kā savu iecienītāko filmu zvaigzni? Un vai jūs domājat, kas varētu būt labākais veids, kā tos iegūt? Pašlaik tendence ir vēdera izeja, un nav brīnums, ka lielākā daļa no mums vēlas ar tām vicināties!
Pareizā aprīkojuma izmantošana ir labākais veids, kā sasniegt vēlamo virsbūvi. Un šis ieraksts runā par populārākajām mašīnām, kas palīdz jums iegūt šos labi nokrāsotos abs! Vai vēlaties tos pārbaudīt? Turpini lasīt!
Ab vingrinājumu aprīkojums - top 21:
1. Sēdi soli:
Attēls: Shutterstock
Abs stends ir visizplatītākais un biežāk izmantotais abs vingrošanas aprīkojums. Tas ir pieejams gandrīz visās sporta zālēs vai fitnesa centros, jo soliņu var izmantot dažādiem vingrinājumiem. Tie ir noderīgi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem treneriem. Ab sols ir pazīstams arī kā regulējama sēdēšanas mašīna, jo jūs varat pielāgot (palielināt vai samazināt) sola leņķi. Stāvs leņķis palielina pretestību un līdz ar to ir grūtāk strādāt. Tāpat plašāku leņķi ir vieglāk izdarīt un tas ir piemērotāks iesācējiem. Tie palīdz stiprināt pamat muskuļus.
- Nogulieties ar muguru uz soliņa.
- Novietojiet kājas zem kāju spilventiņiem un turiet rokas pāri krūtīm, paskatieties uz griestiem un gurkstiet. Krokojot, paceliet plecus no sola, pārliecinoties, ka muguras lejasdaļu nepaceļat no sola.
- Turiet pozīciju 30 sekundes. Nolaidieties un atgriezieties sākuma stāvoklī. Kontrolētas kustības ir atslēga, lai stiprinātu galvenos muskuļus, piemēram, vēdera taisnās zarnas, sānu abs un slīpi.
2. Abs šūpoles:
Attēls: Shutterstock
Abs šūpoles ir viena no tām mašīnām, par kuru pastāvīgi tiek strīdēts. Vai tas darbojas, vai tas ir tikai vēl viens trenažieris, kuru vajadzētu norakstīt? Jebkāda veida abs fitnesa aprīkojums, apvienojumā ar tauku dedzināšanas vingrinājumiem un pareizu uzturu, parādīs rezultātus. Abs šūpolēm ir šarnīra sēdeklis ar rokturiem abās pusēs, un tas ir paredzēts apakšējās un augšējās puses darbam.
- Apsēdieties uz sēdekļa un nostipriniet kājas ar siksnām apakšā.
- Koncentrējieties uz vēdera lejasdaļu un savelciet tos, velkot ceļus uz krūtīm. Turiet pozīciju 10 sekundes un pēc tam nolaidiet kājas. Abs šūpoles darbojas jūsu augšējā abs, sānu slīpumā un stiprina muguras lejasdaļu.
3. Kapteiņa krēsls:
Attēls: Shutterstock
Kapteiņa krēsls ir trenažieris ar piekārtu atzveltni un roku balstiem abās pusēs. Līdzīgi kā uzvelkamajā stienī, jūs balstāt savu svaru uz roku balstiem, cieši atbalstot muguru pret atzveltni un kājas no grīdas.
- Vienkāršs vēdera vingrinājums, ko varat veikt uz kapteiņa krēsla, ir saliekt ceļus kopā un pacelt tos līdz vidukļa līmenim. Veicot vingrinājumu, jums jāpārliecinās, ka jūs nepārvietojat ķermeņa augšdaļu un apzināti savelciet vēderu.
- Tāpat kā pievilkšanas josla, arī šī mašīna darbojas jūsu vēdera taisnās puses, slīpo un iegurņa virzienā.
4. Putu veltnis:
Attēls: Shutterstock
Putu veltnis ir universāls vingrošanas aprīkojums abs. Lai gan sākotnēji to izmantoja, lai mazinātu muskuļu sasprindzinājumu un spriedzi, tas ir pielāgots kā spēka trenēšanas līdzeklis. Putu veltnis ir visa ķermeņa treniņa rīks, kas palīdz tonizēt jūsu galvenos muskuļus, piemēram, rokas, augšstilbus un vēderu. Formas dēļ to izmanto, lai stiprinātu pamat muskuļus un uzlabotu līdzsvaru. Vēderam jūs varat veikt šādu vingrinājumu, izmantojot putu veltni.
- Nogulieties uz muguras un turiet veltni zem ceļgaliem.
- Turiet rokas pie sāniem un velciet ceļus uz krūtīm.
- Turiet pozīciju 10 sekundes un atgriezieties. Pabeidziet 10 atkārtojumus. Šī krampjveida variācija, izmantojot putu veltni, ir efektīva jūsu apakšējo vēdera nostiprināšanai un attīstīšanai.
5. Kettlebell:
Attēls: Shutterstock
Kettlebells ir svars, ko izmanto svara treniņiem. Ar rokturi augšpusē tie izskatās kā krustojums starp hanteli un lielgabala lodi. Viens kettlebell vingrinājums, kas īpaši vērsts uz jūsu vēdera muskuļiem, ir Kettlebell Windmill.
- Stāvot ar kājām atsevišķi, turiet tējkannu kreisajā rokā.
- Paceliet kettlebell virs galvas un pagrieziet rumpi pa labi.
- Iesaistiet muskuļus kreisajā pusē. Pēc 10 atkārtojumiem pārslēdziet pusi. Šis īpašais vingrinājums piesaista visu jūsu kodolu, vēdera taisnās daļas un slīpi.
6. Ab riteņi:
Attēls: Shutterstock
No pirmā acu uzmetiena Abs ritenis šķiet diezgan vienkārša mašīna, ar kuru strādāt. Tomēr tajā ir daudz vairāk nekā tas, kas redzams acīs. Tas izskatās kā mazs hantele uz riteņiem, pie kura var turēties katrā pusē.
- Lai veiktu vingrinājumu, noliecieties uz rokām un ceļgaliem.
- Turieties pie abs riteņa un ritiniet sevi uz priekšu, lai izveidotu taisnu līniju (paceliet ceļus no grīdas un savelciet abs.) Turiet šo pozīciju 30 sekundes. Izmantojot abs, (nevis muguru vai gurnus), ievelciet sevi sākuma stāvoklī. Tas ir ārkārtīgi efektīvs, lai stiprinātu serdes muskuļus, vēdera augšējo un apakšējo daļu, slīpi, muguras lejasdaļu, rokas, plecus, vidukli, augšstilbus un kājas.
Ab riteņa kustība darbojas uz abs un attīsta muguras lejasdaļu. Turklāt riteņus ir viegli lietot un uzglabāt, un tos var ņemt līdzi jebkur.
7. Pavelkamie / zoda augšējie stieņi:
Attēls: Shutterstock
Vai zinājāt, ka vēdera muskuļu tonizēšanai var izmantot vienkāršu joslu? Jūs domājat, ka, izmantojot uzvelkamo joslu, tiks uzcelta tikai ķermeņa augšdaļa, rokas un mugura. Tomēr pievilkšanas stieņi nodrošina intensīvu rutīnu, kas stiprina un veido jūsu apakšējos, augšējos un slīpo muskuļus. Izmantojot pievilkšanas stieni, viens no labākajiem vēdera vingrinājumiem ir šķērveida sitiens.
- Turoties pie stieņa, paceliet labo kāju taisnā līnijā tā, lai tā būtu paralēla grīdai.
- Kamēr jūs nolaižat labo kāju, vienlaikus paceliet kreiso kāju. Tādējādi atdarinot šķēres kustību. Šis vingrinājums darbojas jūsu vēdera lejasdaļā, slīpi, krūšu kurvī un bicepsā.
8. Vingrojumu / stabilitātes bumba:
Attēls: Shutterstock
Kaut arī stabilitātes bumba nav gluži “mašīna”, tā ir viena no efektīvākajām iekārtām, kas tonizē jūsu vidusdaļu. Stabilitātes bumba ir milzīga un piepūšama gumijas bumba, kas tiek izmantota vairākiem mērķiem, sākot no kodola muskuļu stiprināšanas un līdzsvara palielināšanas, lai uzlabotu stāju, fizikālo terapiju un rehabilitāciju. Bumbas treniņus var izmantot dažādos veidos, lai trenētu visu ķermeni un padarītu ikdienas vingrošanu patīkamāku.
- Sēdiet uz bumbas, tāpat kā jūs sēdētu uz krēsla, turot kājas līdzenas uz grīdas. Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis stabilitātes bumbu, tas prasīs zināmu praksi, jo ir grūti saglabāt līdzsvaru bumbā.
- Novietojiet rokas aiz galvas un nolaidieties atpakaļ. Turiet pozīciju 30 sekundes un pēc tam atgriezieties augšup, savelkot muskuļus. Stabilitātes bumba stiprinās un attīstīs jūsu abs.
9. Bosu Balance treneris:
Attēls: Shutterstock
Tāpat kā stabilitātes bumba, arī Bosu Balance Trainer (vai Bosu Ball) izskatās kā stabilitātes bumba, kas pārgriezta uz pusēm un novietota uz platformas. Abas puses var izmantot apmācībai. Viens no visizplatītākajiem un efektīvākajiem Bosu bumbas abs treniņu aprīkojumiem ir dēlis.
- Novietojiet bumbu uz leju un novietojiet sevi dēlī ar elkoņiem uz platformas un taisnu ķermeni.
- Piesūcies vēderā un turi ciet savu kodolu. Turiet šo dēļu pozīciju 20 sekundes. Bosu bumba padara jūsu parasto dēlīti izaicinošāku, jo jums ir jāstrādā vairāk, lai saglabātu līdzsvaru, strādājot ar šķērsvirziena vēdera muskuļiem, slīpumiem, sēžamvietām, četrgalvu muskuļiem un hamstringiem.
10. Airēšanas mašīna:
Attēls: Shutterstock
Airēšanas mašīna ir paredzēta airēšanas airēšanai atkārtošanai ar mehāniskiem airiem abās pusēs.
- Sēžot uz bīdāmā sēdekļa, lietotājiem ir jā airē ar abiem airiem. Pretestību un ātrumu var noregulēt, tādējādi strādājot katrai lielai ķermeņa muskuļu grupai.
- Airēšanas kustība sastāv no 4 kustībām: aizķeršanās, piedziņa, finišs un atgūšana. Katras no šīm kustībām laikā jūs strādājat ar kājām, pleciem, rokām, muguras muskuļiem, sēžamvietām, hamstringiem un četrgalviem. Labākā daļa ir tā, ka serde tiek ieslēgta visā airēšanas laikā.
- Palieliniet pretestību, lai sajustu kontrakciju.
11. Regulējamas sēdēšanas mašīnas:
Attēls: Shutterstock
Labākie sēdošo solu veidi ir regulējamie soliņi, kuros jūs varat pielāgot dēļa leņķi, tādējādi mainot pretestību atbilstoši treniņa vajadzībām. Papildus sēdus sēdēšanai to var izmantot visdažādākajiem ab vingrinājumiem, piemēram, gurkstēšanai, kāju pacelšanai, pagriezieniem un tā tālāk.
12. Ab krēsli:
Attēls: Shutterstock
Ab krēsli ir ērti un droši lietojami ikvienam. Viņu galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar soliņu ir tā, ka tie ir strukturēti tā, lai aizmugure būtu aizsargāta. Ab krēsls palīdz stimulēt krīzi, izmantojot saliekamo mehānismu. Lūk, jums ir jāizmanto abs, lai paceltu kājas, kad to lietojat. Šīs kustības rezultātā tiek stimulēti apakšējie muskuļi. Tas ir labi iesācējiem, jo tam nav nepieciešams esošs spēcīgs kodols.
13. Ab planieri:
Attēls: Shutterstock
Ab planieris ir paredzēts, lai padarītu sportu patīkamu. Planieriem ir īpašs dizains, kas liek stimulēt krīzi. Pilnīgu kustību kontrolē mašīna, vienlaikus trenējot visus muskuļus. Tas koncentrējas arī uz pleciem un muguru. Tā kā ab planieri ir lielākas mašīnas, varat tos izmantot visa ķermeņa treniņam.
14. Ab veltņi:
Attēls: Shutterstock
Ab veltņi ir lielisks veids, kā stimulēt ķermeņa augšējos muskuļus. Ab veltņi ir būtiski, lai attīstītu vēdera augšdaļu. Labākā šī rīka priekšrocība ir tā, ka tas sniedz atbalstu kaklam un palīdz izvairīties no celmiem. Tas ir labs līdzeklis sievietēm, kuras veic pamata vingrinājumus, it īpaši, ja viņas ir iesācējas.
15. Ab slaids:
Attēls: Shutterstock
Ab slide ir diezgan lēta mājas fitnesa mašīna, kas palīdz iegūt plakanu vēderu. Tas arī palīdz efektīvi strādāt visā ķermenī. Tas ir noderīgi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem treneriem, un to var izmantot jebkur, jo tā ir maza. Nepārtrauktās pretestības dēļ ab veltnis efektīvi trenē vidusdaļu.
16. Pretestības joslas:
Attēls: Shutterstock
Pretestības joslu var izmantot dažādos veidos, lai uzlabotu kopējus vingrinājumus, piemēram, gurkstēšanu, sit-up un tā tālāk. Šis rīks palīdz stiprināt muskuļus un atbalsta vēdera tauku sadedzināšanas procesu. Jūs varat veikt efektīvus treniņus kopā ar joslu, un, pieaugot pretestībai, tas uzlabo cilvēka veselību, elastību un veiklību.
17. Ab spēka ritenis:
Attēls: Shutterstock
Elektrības ritenis Ab ir spēcīgs rīks, kas izstrādā visu kodolu. Tie ir lēti un piemēroti jebkuram fitnesa līmenim. Spēka ritenis ir aprīkots ar kājas pedāli, kas ļauj veikt vairāku veidu vingrinājumus, lai vidusdaļu darbinātu ar ķermeņa augšdaļas kustībām.
18. Spēka torņu stacijas:
Attēls: Shutterstock
Spēka torņi ir vieni no sarežģītākajiem mājas sporta zālēm, kas ļauj veikt daudz dinamisku ķermeņa svara vingrinājumu. Ar šāda veida mašīnu jūs varēsiet izpildīt visus ķermeņa svara vingrinājumus, piemēram, push up, pull up, ab vingrinājumus un tā tālāk.
19. Ab Carver:
Attēls: Shutterstock
Ab Carver nāk ar unikālu tehnoloģiju, kas palīdz efektīvi veikt vēdera treniņus. Tā iekšpusē ir spēcīga atspere, kas kalpo labākai veiktspējai. Tas arī mudina veikt kustību precīzi, lai efektīvi strādātu jūsu vēderā.
20. Ab Crunch mašīna:
Attēls: Shutterstock
Ab sasmalcināšanas mašīna atbalsta kaklu un nodrošina pilnu kustību amplitūdu. Var iestatīt pretestību un panākt maksimālu vēdera kontrakciju, kas ir svarīgi efektīvai pamata apmācībai. Tas palīdz efektīvi nostiprināt visu jūsu vidusdaļu.
21. Hanteles:
Attēls: Shutterstock
Hanteles ir arī efektīvs līdzeklis ab apmācībai. Vispirms jūs pavadāt laiku, veicot dažādus ķermeņa svara pamattreniņus, līdz iegūstat pietiekami daudz spēka. Pēc tam izmēģiniet ab vingrinājumus. Pakāpeniski palieliniet izmantoto svaru daudzumu.
Mūsdienās ir pieejamas daudzas mašīnas, kas var palīdzēt jums tonizēt jūsu abs. Kad esat to ieguvis, izvēlieties saprātīgi, jo tam jāatbilst jūsu prasībām, tas nedrīkst būt pārāk dārgs un tam jābūt viegli uzglabājamam. Turklāt tam vajadzētu palīdzēt jums vingrināt un tonizēt visu ķermeni. Tieši no abs darba, tam vajadzētu arī palīdzēt attīstīt plecus, slīpumus, glutes un ķermeņa apakšdaļu. Kopā ar pareizo aprīkojumu jums būs jāizmet tauki, veicot kardio vingrinājumus un ēdot pareizo diētu, lai muskuļi būtu redzami un labi definēti.
Vai jūs zināt kādu citu ab vingrojumu aprīkojumu, kas palīdz iegūt spēcīgu un seksīgu abs? Dalieties ar mums komentāru sadaļā zemāk!