Satura rādītājs:
- Kas ir karstā joga?
- Karstā joga svara zaudēšanai - kā tas palīdz
- Svara samazināšanas karstās jogas pozas
- 1. Utkatasana (priekšsēdētāja poza)
- Kā to izdarīt
- 2. Ardha Matsyendrasana (puse muguras vērpjot)
- Kā to izdarīt
- 3. Halasana (arklu poza)
- Kā to izdarīt
- 4. Sethu Bandhasana (tilta poza)
- Kā to izdarīt
- 5. Adho Mukha Svanasana (suns, kas vērsts uz leju)
- Kā to izdarīt
- Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Veselīgs un tonizēts ķermenis ir pārliecības paaugstinātājs. Ja jūs pastāvīgi uztraucaties par svara pieaugumu, ir pienācis laiks kaut ko darīt. Šo mīlas rokturu slēpšana, vaļīga apģērba valkāšana un bezjēdzīgu avārijas diētu izmantošana nav izeja. Tā vietā ievērojiet uzticamu un efektīvu metodi, piemēram, jogu, un izmēģiniet 5 karstās jogas pozas, kas šeit uzskaitītas ātrai svara zaudēšanai.
Kas ir karstā joga?
Karstā joga ir joga, ko praktizē apsildāmā telpā. Siltums un mitrums ļauj labāk turēt izaicinošās Hatha jogas pozas, liekot jums dziļi iegrimt pozās. Palielinātas temperatūras dēļ jūsu ķermenis stipri svīst, procesā izskalojot toksīnus.
Karstā joga ir salīdzinoši jauns jēdziens, ko popularizējis Bikrams Čoudhurijs. Kad jogas popularitāte izplatījās visā pasaulē, Choudhary bija jēga atkārtot Indijas temperatūru aukstākajos reģionos, kur viņš to mācīja. D
Karstā joga svara zaudēšanai - kā tas palīdz
Karstā joga ietver 26 Hatha jogas asanu praktizēšanu 4 ° C temperatūrā 90 minūtes. Karstās jogas sekojošie efekti ir lieliski - tas sniedz gandarījumu par labu treniņu un atbrīvo organismā uzkrāto stresu. Tā rezultātā jums ir tendence regulāri atgriezties pie tā, paredzot to pašu apmierinošu laba treniņa sajūtu. Atkārtotas karsto jogas sesijas ar šādām jogas asanām padarīs jūsu ķermeni elastīgu un liesu. Pārbaudiet tos.
Svara samazināšanas karstās jogas pozas
- Utkatasana (priekšsēdētāja poza)
- Ardha Matsyendrasana (puse muguras vērpjot)
- Halasana (arkla poza)
- Setu Bandhasana (tilta poza)
- Adho Mukha Svanasana (lejup vērsts suns)
1. Utkatasana (priekšsēdētāja poza)
Ieguvumi: Krēsla poza izstiepj gurnus, krūtis un mugurkaulu. Tas tonizē jūsu kājas un ceļa, augšstilba un potītes muskuļus. Šī asana līdzsvaro ķermeni un vislabāk darbojas, lai samazinātu svaru sēžamvietā.
Kā to izdarīt
Stāviet taisni, atstājot kājas rokas garumā. Izstiepiet rokas uz priekšu ar plaukstām uz leju. Elkoņiem un ceļgaliem jābūt taisniem. Tagad iedomājieties, ka jūs gatavojaties sēdēt uz krēsla. Salieciet ceļus un nospiediet iegurni uz leju. Pārliecinieties, ka neliecat ceļus pāri kājām. Turiet pozu 30 līdz 60 sekundes.
Lai uzzinātu vairāk par pozu, noklikšķiniet šeit: Utkatasana
Atpakaļ uz TOC
2. Ardha Matsyendrasana (puse muguras vērpjot)
Ieguvumi: Šī poza tonizē jūsu mugurkaula nervus un izstiepj un saspiež ķermeņa muskuļus. Tas uzlabo gremošanu un palielina skābekļa daudzumu, kas nonāk jūsu plaušās.
Kā to izdarīt
Apsēdieties izstieptas kājas. Turiet muguru taisnu un kājas kopā. Saliekt kreiso kāju un novietot to pie ārējā labā gūžas. Tagad salieciet labo kāju, paņemiet to pār kreiso kāju un novietojiet to blakus kreisajam ceļam. Pagrieziet rumpi uz labo pusi un paskatieties pār labo plecu. Novietojiet kreiso roku uz labā ceļa un labo roku aiz muguras. Turiet pozu 30 līdz 60 sekundes un pēc tam atslābinieties.
Lai uzzinātu vairāk par pozu, noklikšķiniet šeit: Ardha Matsyendrasana
Atpakaļ uz TOC
3. Halasana (arklu poza)
Ieguvumi: Halasana regulē vielmaiņu. Tas ļauj mugurkaulam un pleciem labi izstiepties un palīdz vairogdziedzera darbībai. Poza izārstē muguras sāpes un novērš bezmiegu un galvassāpes.
Kā to izdarīt
Nogulieties uz muguras. Turiet kājas un pirkstus kopā. Viegli ielieciet rokas abās pusēs. Tagad paceliet kājas no grīdas 90 grādu leņķī. Pēc tam paceliet sēžamvietu, vēdera lejasdaļu un vēdera augšdaļu kopā ar kājām. Paņemiet kājas virs galvas un nolieciet ar pirkstiem, pieskaroties zemei. Turiet kājas taisnas un ļaujiet krūtīm pieskarties zodam. Turiet pozu 30 līdz 60 sekundes un pēc tam atslābinieties.
Lai uzzinātu vairāk par pozu, noklikšķiniet šeit: Halasana
Atpakaļ uz TOC
4. Sethu Bandhasana (tilta poza)
Ieguvumi: Poza tonizē kaklu, mugurkaulu un krūtis. Tas masē jūsu gremošanas orgānus, tādējādi uzlabojot gremošanu. Tas arī uzlabo asinsriti un izārstē sinusītu.
Kā to izdarīt
Nogulieties uz muguras. Salieciet ceļus un novietojiet kājas uz grīdas. Turiet kājas rokas stiepiena attālumā. Ceļiem un potītēm jānokrīt taisnā līnijā. Novietojiet rokas abās ķermeņa pusēs ar plaukstām uz leju. Tagad paceliet apakšējo, vidējo un augšējo muguru no grīdas, liekot krūtīm pieskarties zodam. Jūsu augšstilbiem jābūt paralēliem viens otram. Atbalstiet ķermeņa svaru ar rokām, kājām un pleciem. Turiet pozu minūti un atpūtieties.
Lai uzzinātu vairāk par pozu, noklikšķiniet šeit: Sethu Bandhasana
Atpakaļ uz TOC
5. Adho Mukha Svanasana (suns, kas vērsts uz leju)
Ieguvumi: Poza stiprina vēdera muskuļus un uzlabo gremošanu. Tas tonizē jūsu rokas un kājas un uzlabo asinsriti. Šī asana palielina pašapziņu un ir ideāls stiepšanās vingrinājums.
Kā to izdarīt
Nostājieties četrrāpus ar galvu uz leju. Tagad paceliet gurnus un iztaisnojiet elkoņus un ceļus, veidojot apgrieztu “V” formu. Pārliecinieties, ka jūsu rokas ir vienā līnijā ar pleciem, un kājas atbilst gurniem. Ar plaukstām virzieties uz priekšu un iztaisnojiet kaklu. Jūsu ausīm jāspēj pieskarties iekšējām rokām un skatienam, kas vērsts uz nabu. Turiet pozu pāris minūtes un atpūtieties.
Lai uzzinātu vairāk par pozu, noklikšķiniet šeit: Adho Mukha Svanasana
Atpakaļ uz TOC
Lai gan iepriekš minētās pozas rūpējas par svara zaudēšanas jautājumiem, apskatīsim dažus biežākos jautājumus par karsto jogu un svara zaudēšanu.
Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Cik reizes nedēļā ir ieteicama karstā joga?
Sākotnēji karstā joga ir