Satura rādītājs:
- Kas izraisa sāpes krūtīs?
- Joga krūtīm
- 7 labākās pozas jogā sāpēm krūtīs
- 1. Matsyasana (zivju poza)
- 2. Bhujangasana (kobras poza)
- 3. Dhanurasana (priekšgala poza)
- 4. Bitilasana (govs poza)
- 5. Ustrasana (kamieļu poza)
- 6. Čakrasana (riteņa poza)
- 7. Natarajasana (deju poza)
- Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Vai jūs bieži jūtat sasprindzinājumu krūšu rajonā? Ja jā, tad tas varētu būt vienkāršu iemeslu dēļ, kurus var viegli noteikt ar dažiem jogas posmiem.
Bet jums jāzina pareizie. Tāpēc mēs šeit salikām labākās jogas pozas, kas var izstiepties un atvērt jūsu krūšu muskuļus, nodrošinot viņiem mierinājumu.
Sāpes krūtīs ne vienmēr nozīmē sirds kaites. Tas varētu notikt vienkārša iemesla dēļ, piemēram, ilgas stundas sēdēt saliektā stāvoklī uz krēsla.
Ja problēma netiks novērsta īstajā laikā, tā kļūs par galveno problēmu, kas radīs nevajadzīgas grūtības. Pirms tas var notikt, iestatiet to ar šādām 7 pozām jogā sāpēm krūtīs.
Pirms tam noskaidrosim sāpju cēloņus krūtīs.
Kas izraisa sāpes krūtīs?
Sāpes krūtīs rodas dažādu iemeslu dēļ. To var sajust jebkur no kakla līdz vēdera augšdaļai. Sāpes krūtīs bieži rodas sliktas stājas dēļ, bet tas var arī liecināt par kaut ko nopietnāku, piemēram, paniku vai sirdslēkmi.
Citas ar sirdi saistītas sāpes krūtīs ir sirdslēkme, perikardīts, miokardīts, kardiomiopātija un aortas disekcija.
Sāpes krūtīs rodas arī kuņģa-zarnu trakta problēmu dēļ. Ja jums ir rīšanas problēmas, žultsakmeņi, žultspūšļa vai aizkuņģa dziedzera iekaisums, tad sajutīsit sāpes krūtīs.
Pat ja Jums ir pneimonija, astma vai asins recekļi, tas izraisa sāpes krūtīs. Sāpes krūtīs rodas arī tad, ja jūs ciešat no lūzuma, kas rada spiedienu uz nerviem. Bojāti ribas un sāpīgi muskuļi no ārkārtas piepūles ir arī galvenie faktori, kas izraisa sāpes krūtīs.
Joga krūtīm
Jums jāsaņem ārsts, lai novērtētu visas pēkšņas sāpes krūtīs, kuras jūtat, un pārbaudītu, vai nav sirds problēmu. Ja tas tā nav, tad jūs varat nomierināt krūšu muskuļus ar jogu.
Joga palīdz samazināt sasprindzinājumu krūtīs, atverot, paplašinot un izstiepjot krūtis. Tas novērš sliktas stājas, pārmērīgas lietošanas un muskuļu sasprindzinājuma sekas, novēršot problēmas cēloni.
Joga uzlabo jūsu kustību amplitūdu, izstiepj krūšu muskuļus, uzlabo jūsu elastību, kas palīdz mazināt sāpes krūtīs.
Dažreiz pat stress, trauksme un spriedze var izraisīt sāpes krūtīs, un jūs labi zināt, ka joga ir labākais risinājums tam.
Lai saprastu, par ko es runāju, vingriniet zemāk minētās sāpes krūtīs.
7 labākās pozas jogā sāpēm krūtīs
- Matsyasana (zivju poza)
- Bhujangasana (Cobra Pose)
- Dhanurasana (priekšgala poza)
- Bitilasana (govs poza)
- Ustrasana (kamieļu poza)
- Čakrasana (riteņa poza)
- Natarajasana (deju poza)
1. Matsyasana (zivju poza)
aizvara slēdži
Par pozu - Matīsjana jeb Zivju poza ir nosaukta pēc Kunga Višnu Matsjas iemiesojuma. Tā ir iesācēja līmeņa Hatha jogas asana. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, vingriniet to no rīta tukšā dūšā un turiet pozu vismaz 30 līdz 60 sekundes, lai izjustu pozas efektu.
Priekšrocības krūtīm - Matsyasana izstiepj jūsu ribu muskuļus. Tas arī izstiepj kakla priekšpusi un aizmuguri un uzlabo stāju. Tas ir terapeitisks noapaļotiem pleciem un mazina kairinājumu.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit- Matsyasana .
Atpakaļ uz TOC
2. Bhujangasana (kobras poza)
aizvara slēdži
Par pozu - Bhujangasana jeb Kobra poza ir asana, kas atgādina kobras pacelto pārsegu. Tā ir aizmugure. Poza ir Aštanga jogas asana iesācēja līmenī. Vingriniet to no rīta tukšā dūšā un turiet pozu 15 līdz 30 sekundes.
Priekšrocības krūtīm - Bhujangasana izstiepj krūšu un plecu muskuļus. Tas palielina jūsu elastību un uzlabo garastāvokli. Poza uzlabo asins un skābekļa cirkulāciju.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit - Bhujangasana .
Atpakaļ uz TOC
3. Dhanurasana (priekšgala poza)
aizvara slēdži
Par pozu - Dhanurasana vai priekšgala asana ir poza, kas atgādina šautu loku, kas ir gatavs šaut. Tā ir iesācēja līmeņa Vinyasa jogas asana. Lai sasniegtu labākos rezultātus, vingriniet to no rīta tukšā dūšā un treniņa laikā turiet pozu 15 līdz 30 sekundes.
Priekšrocības krūtīm - Dhanurasana masē jūsu sirdi un izārstē astmu. Tas ir lieliski piemērots stresa un noguruma mazināšanai. Poza paver jūsu krūtis, kaklu un plecus.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit - Dhanurasana .
Atpakaļ uz TOC
4. Bitilasana (govs poza)
aizvara slēdži
Par pozu - Bitilasana jeb Govs poza ir asana, kas līdzinās govs stāvoklim. Sanskrita vārds 'Bitila' nozīmē govi. Bitilasana ir iesācēja līmeņa Vinyasa jogas asana. Vingriniet to no rīta vai vakarā tukšā dūšā un turiet pozu 10 līdz 15 sekundes.
Priekšrocības krūtīm - Bitilasana uzlabo jūsu stāju un līdzsvaru. Tas stiprina kaklu un izstiepj muguru. Poza nomierina jūsu prātu un atbrīvo stresu. Tas arī palielina asinsriti organismā.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit- Bitilasana .
Atpakaļ uz TOC
5. Ustrasana (kamieļu poza)
aizvara slēdži
Par pozu - Ustrasana jeb Camel Pose ir aizmugure, kas līdzinās kamieļa nostājai. Sanskrita vārds “Ustra” nozīmē kamielis. Tā ir iesācēja līmeņa Vinyasa jogas asana. Vingriniet to no rīta tukšā dūšā un turiet pozu 30 līdz 60 sekundes.
Ieguvumi krūtīm - Ustrasana izstiepj un nostiprina plecus un muguru. Tas atver jūsu krūtis un uzlabo elpošanu. Poza tonizē kaklu un izstiepj kaklu.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit- Ustrasana .
Atpakaļ uz TOC
6. Čakrasana (riteņa poza)
aizvara slēdži
Par pozu - čakrasana jeb riteņa poza ir asana, kas izskatās kā ritenis. Tas ir arī svarīgs solis akrobātikā. Čakrasana ir Ašhtanga jogas asana iesācēja līmenī. Vingriniet to no rīta tukšā dūšā un turiet pozu 1 līdz 5 minūtes.
Ieguvumi krūtīm - poza ir laba jūsu sirdij un izārstē astmu. Tas izstiepj plaušas un stimulē vairogdziedzeri. Tas izārstē depresiju un atbrīvo stresu un spriedzi organismā.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit - Čakrasana .
Atpakaļ uz TOC
7. Natarajasana (deju poza)
aizvara slēdži
Par pozu - Natarajasana jeb Dejas poza ir asana, kas līdzinās Kunga Šivas dejojošajai pozai. Tā ir vidējā līmeņa Vinyasa jogas asana. Vingriniet to no rīta vai vakarā tukšā dūšā un treniņa laikā turiet pozu 15 līdz 30 sekundes.
Ieguvumi krūtīm - Natarajasana izstiepj kakla muskuļus un stiprina krūtis. Tas uzlabo ķermeņa elastību un uzlabo arī ķermeņa līdzsvaru.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit - Natarajasana.
Atpakaļ uz TOC
Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Vai sāpes krūtīs ir dzīvībai bīstamas?
Sāpes krūtīs var būt letālas, ja tās ir smagas un saistītas ar sirdi.
Vai man jākonsultējas ar savu ārstu, lai praktizētu jogas pozas sāpēm krūtīs?
Pilnīgi! Tikai ar ārsta piekrišanu iesakām izmēģināt jogas pozu, lai mazinātu sāpes krūtīs.
Sāpes krūtīs ir dažādas pakāpes. Tas varētu būt asas vai trulas sāpes. Tā var būt neliela problēma, kuru var viegli novērst, vai nopietna kaite, kurai nepieciešama profesionāla palīdzība. Izdomājiet, kāds tas ir, un rīkojieties atbilstoši. Ja sāpju cēlonis krūtīs nav dzīvībai bīstams, tad iepriekš minētās jogas pozas darbojas vislabāk. Izmēģiniet viņiem.