Satura rādītājs:
- Vai blaugznas izraisa matu izkrišanu / baldness: fakti, kas jūs pārsteigs
- Kas ir pirmais: blaugznas vai matu izkrišana?
- Blaugznu matu izkrišana: cēloņi un izārstēšana
- 1. Pārslēdziet šampūnu:
- 2. Dabas aizsardzības līdzekļi pret blaugznām:
- a. Tējas koka eļļa:
- b. Baltais etiķis:
- c. Olīvju eļļa:
“Vai blaugznu matu izkrišana ir iespējama? Kā var sasaistīt abus nosacījumus? ” Šie ir daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem cilvēkiem, kuriem ir matu izkrišana.
Blaugznas ir hronisks un visizplatītākais galvas ādas stāvoklis, kas izpaužas kā baltas pārslas, kas parādās galvas ādā. Šīs pārslas no virspusēja ādas slāņa, kas izgatavotas no atmirušajām ādas šūnām, izraisa niezi. Spēcīga skrāpēšana galu galā noved pie matu krišanas.
Daži pētījumi, kas veltīti, lai atrastu saikni starp blaugznām un matu izkrišanu, liecina, ka blaugznas tieši neizraisa matu izkrišanu; diezgan pastāvīga un agresīva kasīšanās ir faktiskais vaininieks aiz tā. Tā kā jūs bieži saskrāpējat galvas ādu, lai mazinātu niezi, tas vājina matu saknes, izraisot matu izkrišanu.
Vai blaugznas izraisa matu izkrišanu / baldness: fakti, kas jūs pārsteigs
- Gandrīz 20 no katrām 50 sievietēm cieš no mehāniskas matu krišanas, ko izraisa intensīvas niezes un skrāpējumu kustības. Blaugznas izraisa intensīva galvas ādas izžūšana, un pastāvīga vēlme niezēt var izraisīt matu krišanu berzes dēļ.
- Tomēr starp blaugznām un matu krišanu pastāv viltīgākas attiecības, par kurām, iespējams, nav ne jausmas. Dermatīts ir nosaukums, kas jums jāuztraucas. Tas ir galvas ādas stāvoklis, kas izraisa gan blaugznas, gan matu izkrišanu, un tiek uzskatīts, ka lielākā daļa cilvēku, kas cieš no matu izkrišanas problēmām, cieš arī no vienas vai otras dermatīta versijas!
- Svarīgs fakts, kas jāatceras, ir tas, ka nevienu no matu izkrišanas modeļiem pieaugušajiem tieši neizraisa blaugznas. Visos gadījumos blaugznas netieši, pateicoties skrāpējumiem, ko izraisa skrāpējumi, un sēnīšu sekrēciju ražošana, izraisa matu izkrišanu. Tādējādi šis ir viens mīts, kas ir jāiznīcina.
- Paturiet prātā, ka blaugznas un matu izkrišana veido divus apburto loku galus. Palielināta blaugznu ražošana ne tikai izraisa matu izkrišanu, dažreiz tā notiek arī otrādi.
Kas ir pirmais: blaugznas vai matu izkrišana?
- Tā ir sakāmvārdu olu un vistu situācija. Kaut arī blaugznas netieši noved pie matu krišanas, dažas ķīmiskas vielas šampūnos vai šķīdumos, ko lieto matu krišanas ārstēšanai, pretī rada blaugznas.
- Galvenais vaininieks tajā ir ķīmiska viela, ko sauc par minoksidilu, kas ir izplatīta šampūnu un šķīdumu sastāvdaļa matu bojājumu ārstēšanai.
- Tas noved pie zvīņošanās. Tādējādi, ja jūs domājat, kā šīs blaugznas pārslas izraisa matu izkrišanu, jums vajadzētu apskatīt šī folikulus bagātinošā šampūna saturu, kuru esat lietojis.
Tādējādi, lai atbildētu uz jautājumu, kas ir bijis katra prātā:
- Blaugznas matu izkrišanu izraisa netieši.
- Tas izraisa matu izkrišanu, galvenokārt pateicoties matu sakņu vājināšanai, pateicoties pastāvīgai pārslveida galvas saskrāpēšanai.
Tātad, lai novērstu matu izkrišanu blaugznas dēļ, vispirms ir jānovērš blaugznu problēma. Zemāk aprakstīti daži atzīti blaugznas līdzekļi.
Blaugznu matu izkrišana: cēloņi un izārstēšana
Zināt slimības pamatcēloņu ir ārkārtīgi svarīgi, lai atrastu labāko ārstēšanas iespēju un nodrošinātu ātru atveseļošanos; tas pats attiecas arī uz blaugznām. Ja vēlaties atbrīvoties no nepatīkamām blaugznām, lai mazinātu pārmērīgu matu izkrišanu, vispirms ir jānoskaidro faktiskais cēlonis, lai problēmu varētu atbilstoši risināt.
Runājot par blaugznām, ir vairāki veicinoši faktori, sākot no sausas ādas līdz ekzēmai, psoriāzei vai sēnīšu pāraugšanai, ko sauc par malassezia un citiem. Turklāt neveselīga uztura paradumi, noteiktas slimības, higiēnas trūkums un nepareiza šampūnu lietošana var izraisīt arī blaugznas pārslu veidošanos.
Tomēr neatkarīgi no tā, kurš ir galvenais vaininieks, blaugznas var efektīvi ārstēt, izmantojot sintētiskus un dabiskus līdzekļus.
1. Pārslēdziet šampūnu:
Pirmais solis matiem bez blaugznām ir nomainīt tīrīšanas līdzekli. Atvadieties no sava parastā šampūna un pārejiet uz maigāku, kas paredzēts tieši blaugznu mazināšanai. Šie šampūni satur noteiktas sastāvdaļas, piemēram, cinka piritionu; ketokonazols, akmeņogļu darva un selēna sulfīds utt., kas palīdz cīnīties ar blaugznām, kas izraisa mikrobus, un tādējādi atvieglo stāvokli.
2. Dabas aizsardzības līdzekļi pret blaugznām:
Tāpat kā citi ādas un matu apstākļi, daba nodrošina arī blaugznas ārstēšanu. Šeit mēs jums pastāstīsim par visefektīvākajiem un atzītākajiem dabiskajiem līdzekļiem pret blaugznām.
a. Tējas koka eļļa:
Tējas koka eļļai piemīt lieliskas antiseptiskas īpašības, un tā palīdz cīnīties ar dažādiem ādas un matu apstākļiem, ieskaitot blaugznas. Lai to izmantotu kā pretblaugznu ārstēšanu, pievienojiet to parastajam šampūnam nelielā daudzumā un izmantojiet to matu tīrīšanai kā parasti. Pēc dažām regulāras lietošanas nedēļām jūs noteikti redzēsit ievērojamu stāvokļa uzlabošanos.
b. Baltais etiķis:
Baltais etiķis ir arī ļoti noderīgs blaugznu ārstēšanā. Pateicoties tā skābajām īpašībām, tas padara jūsu galvas ādu nepiemērotu sēnīšu un baktēriju augšanai un tādējādi palīdz novērst blaugznas.
c. Olīvju eļļa:
Olīveļļa ir labākais risinājums, ja jūsu blaugznas ir pārmērīgas galvas ādas sausuma rezultāts. Nedaudz silta olīveļļa dziļi kondicionē matus un galvas ādu un atstāj to labi barotu, mitrinātu un bez blaugznām.
Citas dabiskas blaugznas novēršanas iespējas ir citrons, alveja, timiāns, cepamā soda, mātītes sēklas un daudz kas cits.
Tātad, dāmas, ja jūs patiešām vēlaties glābt sevi no matu izkrišanas, kas saistīts ar blaugznām, dodiet šiem līdzekļiem iespēju. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka šie līdzekļi jums noderēs, padarot jums galvu pilnu ar veselīgākām, spīdīgākām cimdām.
Gadījumā, ja neviens no šiem līdzekļiem nav piemērots jūsu stāvoklim, nekavējoties norunājiet tikšanos ar kvalificētu dermatologu un saņemiet medicīnisko palīdzību.