Satura rādītājs:
- Kas ir Dermaroller ārstēšana pūtītes rētām?
- Cik efektīvs ir Dermaroller pūtītes rētu ārstēšanai?
- Dermaroller ārstēšana pūtītes rētu klīnikā
- Kā lietot Dermaroller mājās pūtītes rētām
- 1. Sanitize The Dermaroller
- 2. Notīriet seju
- 3. Uzklājiet izvēlēto krēmu vai serumu
- 4. Sāciet ritināšanas procedūru
- 5. Notīriet seju uz augšu
- 6. Notīriet un notīriet Dermaroller
- 7. Uzklājiet pēcpārbaudes krēmu
- Kurš ir labākais pūtītes rētu dermarollers?
- Derma rullīšu izmērs
- Kad jūs redzēsiet rezultātus?
- Kāda veida serumu lietot ar Dermaroller?
- Svarīgi punkti, kas jāatzīmē
- Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Dermarollers ir karstākā dīva kosmētikas pilsētā, un arvien vairāk sieviešu vēršas pie tā kā cerība izārstēt pūtītes rētas. Tas ir pieejams, pieejams un, pats galvenais, ļoti efektīvs. Ne visi var nokļūt zem naža, lai iegūtu pastāvīgu risinājumu - tāpēc, runājot par ilgtspējīgām un praktiskām dziedināšanas metodēm, mums jārunā par Dermaroller.
Kas vispār ir dermarollers? Kā tas var palīdzēt ārstēt jūsu pūtītes rētas? Kādas blakusparādības? Ap to ir daudz jautājumu, un līdz ar to arī šis ieraksts. Turpiniet lasīt atbildes!
Kas ir Dermaroller ārstēšana pūtītes rētām?
Shutterstock
Ārstēšana ar dermarolleru ietver ādas pārduršanu un nelielu caurumu izveidošanu, lai sāktu dziedināšanas mehānismu. Tas dziedē atklātas brūces, dzenot kolagēna ražošanu, kas uzlabo ādas struktūru, veselību un elastību (1). Dermaroller terapiju izmanto arī kā fotonovecošanas terapiju.
Cik efektīvs ir Dermaroller pūtītes rētu ārstēšanai?
Dermaroller procedūra sākas no ādas epidermas. Tas stimulē ādu dziedēt sevi no ievilktajām rētām. Kolagēns ir olbaltumviela, kas palīdz saglabāt neskartu ādas struktūru.
Dermaroller novērš arī citus jautājumus, piemēram, krāsas maiņu, grumbas, smalkas līnijas, pēciekaisuma pigmentāciju un pat ādas nokrišanu. Kaut arī var palīdzēt ar kolagēnu bagātu pārtikas produktu lietošana un atbilstošu piedevu lietošana, mikronadeles ir būtiska dermarolleru ārstēšana, kas veicina kolagēna ražošanu.
Tātad, vai jums vajadzētu veikt dermarollingu klīnikā vai darīt pats?
Dermaroller ārstēšana pūtītes rētu klīnikā
Shutterstock
Ko darīt, ja vēlaties to darīt mājās? Kādas darbības jums būtu jāveic? Ritiniet uz leju, lai uzzinātu.
Kā lietot Dermaroller mājās pūtītes rētām
Shutterstock
1. Sanitize The Dermaroller
Pirms lietošanas vienmēr notīriet dermarolleru. Jūs varat to iemērc ķirurģiskajā spirtā vai IPA (izopropilspirts). Tas iznīcina visas baktērijas vai infekcijas izraisošos mikrobus. Tā kā adatas nonāk tieši ādas iekšienē, tas ir svarīgs solis.
2. Notīriet seju
Nomazgājiet seju ar maigu tīrīšanas līdzekli - tādu, kas uztur jūsu ādas pH, to neizžāvējot. Ja izmantojat adatu galvas, kas ir īsākas par 0,5 mm, notīriet ar IPA.
3. Uzklājiet izvēlēto krēmu vai serumu
Daži cilvēki lieto ārpusbiržas sejas sastindzinošus krēmus, kas palīdz mazināt sāpes, kas rodas, kamēr veltnis pārdur ādu. Pirms krēma lietošanas pārbaudiet norādījumus uz etiķetes. Jūs varētu arī izmantot serumu, kas pievieno slāni starp ādu un adatām.
4. Sāciet ritināšanas procedūru
Shutterstock
- Veltīšana jāveic vismaz 8-10 reizes katrā virzienā, ti, horizontāli, vertikāli vai pa diagonāli.
- Ja esat pirmreizējs, uzziniet, kā jūsu āda reaģē uz kustību.
- Paceliet veltni un sāciet vienā un tajā pašā vietā katram atkārtojumam, līdz jūs pārklājat visu reģionu.
- Atkārtojiet procedūru abos pārējos virzienos.
- Esiet īpaši piesardzīgs un nepiespiediet pārāk daudz.
5. Notīriet seju uz augšu
Nomazgājiet seju ar tīru ūdeni. Esiet maigs, jo jūsu āda šajā brīdī ir visneaizsargātākā. Nosusiniet ar mīkstu dvieli.
6. Notīriet un notīriet Dermaroller
Pirms glabāšanas notīriet dermarolleru.
7. Uzklājiet pēcpārbaudes krēmu
Ja pametat, uzklājiet parasto serumu, mitrinātāju vai sauļošanās līdzekli. Izvairieties no kosmētikas nākamajā dienā. Ļaujiet savai ādai dziedēt un elpot. Šajā brīdī nepakļaujiet to ķīmiskām vielām.
Tātad, kuru dermarolleru jums vajadzētu izmantot, lai risinātu pūtītes rētas? Uzziniet nākamajā sadaļā.
Kurš ir labākais pūtītes rētu dermarollers?
Labākā dermarollera atrašana ir drīzāk relatīvs salīdzinājums, taču ir svarīgi atrast labas kvalitātes veltni, kas dziedina ādu bez jebkādiem bojājumiem. Tam ir divi aspekti - izmantotais materiāls un izmērs.
Labas kvalitātes dermarolleri ir izgatavoti no titāna vai nerūsējošā tērauda. Titāns ilgst ilgi un ilgstoši saglabā adatas asas, bet nerūsējošais tērauds ir sterilāks un higiēniskāks. Tātad, izvēlieties kaut ko, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Derma rullīšu izmērs
Adatas garums | Vislabāk |
---|---|
1 mm | Saplacināt rētas (nav ļoti dziļas) |
1,5 mm | Dziļas rētas, pēcoperācijas rētas un strijas (adatas izmēram var būt nedaudz mazāk par 2 mm - ne vairāk) |
0,25 līdz 0,5 mm | Samaziniet poru izmēru, pēc iekaisuma pigmentāciju |
0,25 līdz 1 mm | Krāsu maiņa vai nevienmērīgs ādas tonis, saules apdegumi un vaļīga āda |
0,5 mm | Smalkas līnijas |
0,5 līdz 1 mm | Grumbas |
Lieliski. Nākamais jautājums, kas jums varētu rasties, ir - kad rezultāti būs redzami?
Kad jūs redzēsiet rezultātus?
Ārstēšanai ar dermarolleru ir vajadzīgs laiks, lai parādītu rezultātus, tāpēc jums ir nepieciešama pacietība. Eksperti saka, ka būs nepieciešamas vismaz 2-3 sesijas, pirms sākat redzēt redzamas izmaiņas. No trešās līdz sestajai sesijai jūs, iespējams, neko daudz neredzēsiet. Bet konsekventa lietošana galu galā uzlabos jūsu ādas vispārējo tekstūru un padarīs jūsu ādu ļoti veselīgu.
Un kā ar serumu?
Kāda veida serumu lietot ar Dermaroller?
Shutterstock
Izmantojot serumu ar dermarolleru, tiek izveidota vienmērīgāka virsma, ar kuru strādāt. Serumi tiek absorbēti efektīvāk nekā citādi - jo procedūra atver poras un ātri transportē produktu ādā.
Nekas nav labāks par hialuronskābi - ne tikai dermarollinga procedūrai, bet pat citādi. Hialuronskābe kopā ar C vai E vitamīna serumu ir lieliski piemērota. Jūs varat sekot tam ar mitrinātāju (vai sauļošanās līdzekli, ja pametat).
Ir jāņem vērā vēl daži punkti.
Svarīgi punkti, kas jāatzīmē
Jūs nevarat kopīgot savu Dermaroller ar kādu citu - tā darīšana tikai palielina infekcijas risku.
- Ārstēšanas laikā būs neliela asiņošana, kas ir dabiski. Bet esiet gatavs ar to rīkoties.
- Nelietojiet veltni mājās, ja jums ir keloīdi vai paaugstinātas rētas.
- Dermaroller nav burvju nūjiņa. Paies laiks, līdz pamanīsit rezultātus. Jums jābūt pacietīgam un jātur, līdz redzat izmaiņas.
- Ādas apsārtums ir izplatīta blakusparādība, kas pēc dažām dienām samazināsies.
- Dažiem cilvēkiem āda var sākt nedaudz lobīties. Ja jūtat, ka tas kļūst ārpus kontroles, pārtrauciet lietošanu un apmeklējiet ārstu.
Tiešsaistē ir daudz apmācību, kas jūs iziet cauri procedūrai, taču, ja jūtat vajadzību, dodieties uz klīniku un runājiet ar profesionāli. Jo tas ir tā vērts.
Vai esat jau dzirdējuši par dermarolleru? Vai jums pieder viens? Vai plānojat tādu iegādāties? Informējiet mūs, ievadot tekstu zemāk esošajā komentāru sadaļā!
Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Kāds ir drošākais dermarollers?
Dodieties uz labas kvalitātes derma veltni (un lietošanai mājās ne vairāk kā 1 mm). Tas ir cienīgs ieguldījums, tāpēc nepārkāpjiet kvalitāti.
Kāds ir dermarollera atkopšanas laiks?
Mājās jums būs nepieciešamas vismaz 24 līdz 48 stundas, lai atveseļotos pēc mikro adatu procedūrām. Apgrozījums ir daudz mazāks, salīdzinot ar jūsu klīnisko ārstēšanu. Tomēr nākamās 7 dienas jūsu āda būs jutīga un sāpīga, tāpēc jums ir jābūt nedaudz modram. Nelietojiet kosmētiku vismaz vienu vai divas dienas.
Cik bieži lietot dermarolleru pūtītes rētām?
Tas ir atkarīgs no jūsu ādas atveseļošanās laika un izmantotā dermarola. Zvaniet, ņemot vērā jūsu ādas izjūtu (un, ja domājat, ka esat atveseļojies). Ja veltņa izmērs ir no 0,25 mm līdz 0,5 mm, to var izmantot apmēram divas reizes nedēļā. 1 mm veltnim dodiet to no 10 dienām līdz 2 nedēļām, pirms atkal izmantojat. Un 2 mm veltnis (kas nav