Satura rādītājs:
- Kā padarīt dredi
- Ko tev vajag:
- Backcombing metode
- Dread pīšanas metode
- Twist and Rip metode
- Kā uzturēt dredi
- Padomi: kā jūs varat labāk rūpēties par drediem?
Jūs zināt, kāpēc dredi ir saglabājušies tūkstošiem gadu un turpinās turēties vēl tūkstošiem? Tas ir tāpēc, ka tās ir burtiski stilīgākās frizūras, kādas jebkad pastāvējušas. Bet kas ir dredi, jūs jautājat? Dredi ir virvēm līdzīgi matu puduri, kas veidojas, matiem matējoties kopā. Vēsturiski ir konstatēts, ka dredi ir saistīti ar sengrieķu, acteku, senegāliešu, budistu un rastafari kultūrām. Lai gan tagad tie galvenokārt ir saistīti ar Āfrikas kultūru un identitāti, cilvēki no visām rasēm matus sporto dredos.
Attēls: Shutterstock
Kaut arī dabiskākais veids, kā apkarot matus, tiek pilnībā atstāts novārtā, atsakoties no matu ķemmēšanas, tīrīšanas un matu griešanas (pazīstams kā “nolaidības metode”), šo baiļu nobriešana prasa vairākus gadus . Tomēr ir daudz veidu, kā jūs varat nobloķēt matus vienveidīgākā veidā un kas prasa daudz mazāk laika. Kaut arī backcombing ir vispopulārākā no šīm metodēm, vērpšana un baiļu pīšana ir arī dažas procedūras, kuras varat izmantot.
Tātad, vai esat gatavs piepildīt visus savus sapņus? Tad turpini lasīt…
Kā padarīt dredi
Ko tev vajag:
- Šampūns bez atlikumiem
- Fēns
- Sekciju klipi
- Gumijas lentes
- Smalka zobaina ķemme
- Bailes vasks
Backcombing metode
- Nomazgājiet matus: Es nevaru pietiekami uzsvērt, cik svarīgi jums ir mazgāt matus ar labu šampūnu bez atlikumiem, pirms matus nobloķējat. Šis šampūns noņem visus matus no taukiem un netīrumiem un pārliecinās, ka tie neatstāj nekādus savus atlikumus (kā tas būtu normālam šampūnam).
- Izžāvējiet matus: uz augšu, uz leju, uz sāniem - izžāvējiet matus no katra iespējamā virziena. Galvenais ir iegūt matos tik daudz skaļuma, cik iespējams. Pirms sākat dredēšanu, jums jāpārliecinās, ka nav neviena mitru matu pavediena.
- Sāciet sadalīšanu: sadaliet matus horizontāli pāris collas virs pakauša. Lai noturētu pārējos matus, varat izmantot sadaļu skavas. No šī matu šķērsgriezuma viena stūra paņemiet apmēram collu platu matu daļu.
- Ir pienācis laiks atgriezties: Sākot ar apmēram collu zem saknēm, sāciet atgriezties šajā sadaļā uz galvas ādu. Tas radīs jucekli, kas būs pamats jūsu dredam. Turpiniet backcombing šādā veidā, kamēr jūs virzāties uz leju matu garumā, līdz sasniedzat pašus galus.
- Sāciet vērpšanu: pilnībā pagrieziet šo aizmugurējo matu daļu, līdz tā veido stingru cilindrisku formu.
- Uzklājiet Dread Wax: Starp pirkstiem noberziet nelielu daudzumu šausmu vaska un nolieciet to līdz baiļu garumam, turpinot to savīt. Mērķis ir izlīdzināt un sasaistīt visus vaļīgos matu pavedienus.
- Palm roll jūsu dredi: Sākot no saknes, ritiniet šo vaksēto dredi starp plaukstām līdz pašām beigām, līdz tas ir jauks un saspringts. Palmu ripināšana ir ļoti svarīga, ne tikai veidojot dredus, bet arī uzturot tos.
- Izkliedējiet dredus: nemēģiniet ievērot vienmērīgus un iestatītus modeļus, veidojot dredus. Tas padarīs jūsu galvas ādu izskatīgu. Tāpēc pakārtojiet slēdzenes, lai pēc iespējas vairāk pārklātu jūsu galvas ādu un piešķirtu matiem pilnīgu izskatu.
- Atkārtojiet, atkārtojiet, atkārtojiet: veiciet šo procedūru, līdz esat nobiedējis visus matus.
Dread pīšanas metode
- Mazgājiet matus: mazgājiet matus ar šampūnu bez atlikumiem, lai atbrīvotos no visiem taukiem un netīrumiem no tā.
- Žāvēt matus: Jūs varat izžāvēt matus vai vienkārši ļaut tiem nožūt.
- Nogrieziet matus: vienlaikus uzņemot 1 collas un 1 collas matu daļas, visus matus varat atdalīt, sasienot tos ar gumijas lentēm pie saknēm.
- Pīti katras sekcijas: Piniet visas atsevišķās matu daļas un nostipriniet tās galos ar gumijas lentēm.
- Uzklājiet vasku un palmu rulli : paņemiet vienu pīti, uzklājiet vasku un ritiniet to starp plaukstām, līdz tā veido dredi. Atkārtojiet šo darbību visām pīnēm.
Twist and Rip metode
- Nogrieziet visus matus : sadaliet visus matus atsevišķās 1 collas un 1 collas daļās un sasieniet tos ar gumijas lentēm.
- Mazgājiet matus: mazgājot matus ar šampūnu bez atlikumiem, berzējiet visus matus vienā virzienā - pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji pulksteņrādītāja virzienam.
- Ļaujiet matiem nožūt gaisā: ļaujiet matiem dabiski nožūt, līdz tie ir pilnīgi sausi.
- Vasks un palmu rullis : atdaliet katru atsevišķu matu daļu, uzklājiet tam briesmu vasku un ritiniet to starp plaukstām, līdz tā veido dredi.
Aptuveni mēnesi pēc dredu izgatavošanas jūs varat noņemt gumijas lentes no drediem, tiklīdz jūsu mati patiešām ir ieguvuši iespēju saslēgties un sasiet kopā.
Apsveicam! Jūs esat veiksmīgi nobloķējis matus! Bet pagaidiet minūti… lai nesprāgt burbulis, bet drediem patiesībā ir nepieciešama diezgan neliela uzturēšana un uzturēšana, lai tie izskatās svaigi un tīri. Apskatīsim, kā jūs to varat izdarīt…
Attēls: Instagram
Kā uzturēt dredi
Ļaujiet man sākt ar atbildi uz jautājumu, kas, iespējams, ir ikviena prātā - jā, jūs varat un jums patiešām ir jāmazgā dredi (padomājiet, cik rupji viņi saņemtu citādi, yuck!). Bet, ja runa ir par dredu mazgāšanu un uzturēšanu, jums jāpatur prātā dažas lietas. Apspriedīsim tos pa vienam:
- Pirmajā nedēļā atstājiet tos nemazgātus: jūsu dredi ir ļoti smalki pirmajā nedēļā pēc to izgatavošanas. To mazgāšana šajā brīdī varētu tos atbrīvot un atšķetināt. Tātad, iegādājieties sev lielu dušas vāciņu un ielīmējiet tajā savas bailes, kad pirmajā nedēļā lietojat dušu. (Dieva mīlestības dēļ neatsakieties no dušas tikai tāpēc, lai pasargātu savas bailes).
- Mazgājot dredus, vienmēr izmantojiet šampūnu bez atlikumiem: Jūs varat mazgāt matus no vienas līdz trīs reizes nedēļā pēc pirmās nedēļas, kad tos atstāt nemazgātus. Šim šampūnam bez atlikumiem ir obligāti divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, no parastajiem šampūniem paliek atlikumi, kas ieeļļo matus un atbrīvo dredus. Otrkārt (un tas ir diezgan pretīgi), šis atlikums var patiešām uzkrāties matos un veidot pelējumu dredos.
- Pārliecinieties, ka jūsu dredi ir pilnīgi sausi: neatkarīgi no tā, vai dredus žāvējat vai izžāvējat ar drediem, pirms atkal mazgājat, pārliecinieties, ka tie ir pilnībā izžuvuši un tieši līdz centram. Atstājot tos slapjus, viņi patiešām var smirdēt.
- Regulāra vaksācija un plaukstu velmēšana: ikreiz, kad jums šķiet, ka jūsu dredi atslābst, uzlieciet nedaudz briesmu vaska un palmu ruļļus, lai tos pievilktu. Jums var nākties to darīt apmēram katru nedēļu, kad jūsu bailes ir agrīnā stadijā.
Tagad, kad jūs regulāri esat uzturējis dredus uz leju, šeit ir vēl daži padomi, kurus varat sekot, lai viņiem sniegtu maigu un mīļu aprūpi, kas viņiem pienākas.
Attēls: Instagram
Padomi: kā jūs varat labāk rūpēties par drediem?
Šādi jūs varat labāk rūpēties par saviem dārgajiem drediem:
- Kondicionējošs aerosols: Ja jūtat, ka galvas āda kļūst pārāk niezoša un kairināta, ieguldiet pudelē ar briesmīgu kondicionējošu aerosolu. Šis aerosols pievienos jūsu galvas ādai mitrumu un palīdzēs mazināt kairinājumu.
- Dread balling: Ja jūs atradīsit dažas vaļīgas klaiņojošas matu šķipsnas, kas iziet no jūsu bailēm, vienkārši ritiniet tos bumbā un ievietojiet to tuvākajā dredā, izmantojot tamborēšanas adatu. Pēc tam palmu ritiniet šo drausmu, lai cieši nofiksētu šausmu bumbu.
- Gulēt ar galvas lakatu: Lai dredi neuzņemtu no jūsu spilvena visa veida savārstījumu un izplūdumus, pirms gulētiešanas tos sasieniet lakatā (vēlams zīda).
- Sālsūdens izsmidzināšana: Sālsūdens lieliski darbojas, pievelkot dredus. Jūs varat to pagatavot un uzglabāt izsmidzināmā pudelē un izšļakstīt uz savām bailēm ikreiz, kad viņi jūtas mazliet brīvi un nedzīvi.
- Izmantojiet dabīgus matu produktus: cik vien iespējams, mēģiniet izmantot dabiskos matu produktus, kas nesatur ķīmiskas vielas vai atstāj atlikumus, lai uzturētu dredu labo veselību.
- Pievelciet jaunu augšanu pie saknēm: Kad jūsu mati turpina augt, ir skaidrs, ka pie saknēm būs daži vaļīgi mati. Lai tos atkal pievilktu, berzējiet nedaudz pirkstu vasku starp pirkstiem un izmantojiet tos, lai ripinātu savas bailes tieši pie saknēm pulksteņrādītāja virzienā.
- Galvas masāža ir jūsu labākais draugs: laiku pa laikam var rasties nepatīkamas sajūtas un kairinājums galvas ādā, pateicoties tam, ka jūsu dredi smagi nosver. Lai to apkarotu, pirms gulēšanas katru dienu vismaz 5-10 minūtes masē galvas ādu. Tas var būt īpaši relaksējošs, ja jūs varat saņemt draugu, lai to izdarītu jums!
Tagad, kad jūs zināt, kā mājās veidot dredus un kā tos uzturēt, lai tie izskatītos pēc iespējas labāk, ko jūs gaidāt ?! Uz priekšu un šūpojiet tās bailes kā nē rīt! Vai jums ir vēl kādi jautājumi? Atstājiet komentāru zemāk, un mēs jūs sakārtosim!