Satura rādītājs:
- Kā un kur pārslas izplatās?
- Kā atbrīvoties no blaugznām
- Ko jūs zināt un kas jums jādara
- Daži fakti:
- Izārstēt pārslas uz auss, sejas, krūtīm un muguras
Blaugznas, kas ir ļoti noturīgs un apkaunojošs kairinātājs, ir ļoti izplatīts galvas ādas stāvoklis. Un tagad, lai pasliktinātu situāciju, blaugznas nav tikai jūsu galvas ādā. Pētījumi saka, ka blaugznas drīz var izplatīties arī citās jūsu ādas daļās. Sausa āda, kuru dažreiz atrodat pie uzacīm vai ap deguna zonu, var būt ne tikai “sausa āda”, bet faktiski tā var būt sejas blaugznas.
Tāpēc šodien savā rakstā mēs jums pateiksim patiesību par šīm līdz šim tabu tēmām, un jūs varat uzzināt visu, ko jūs kādreiz gribējāt zināt par to, kā un kur pārslas izplatās, kā no tām atbrīvoties mājās un vai jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu. Jo, ja mēs neapspriežam niezošās un rupjās blaugznas, mēs nemācīsimies ar tām tikt galā, vai ne? Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.
Kā un kur pārslas izplatās?
Blaugznu ietekme uz ādu ir atkarīga no ādas tipa neatkarīgi no tā, vai jums ir sausa vai taukaina āda. Jebkura sarkanīga, taukaina vai sausa un zvīņaina āda starp uzacīm vai deguna vai T zonas stūros var būt blaugznas rezultāts. Turklāt, ja blaugznas netiek ārstētas laikā, muguras augšdaļā un krūtīs var rasties taukaina, zvīņaina un nedaudz iekaisusi āda.
Vēl viena izplatīta ādas slimība, kas rodas no blaugznas, ir niezoši pūtītes. Tās var rasties galvas ādā un izplatīties kaklā, matu līnijā, muguras augšdaļā un krūtīs. Arī garozas, sarkanas ādas parādīšanās aiz ausīm un uz ausīm ir bieži sastopama blaugznu blakusparādība.
Kā atbrīvoties no blaugznām
Pētījumi atklāj, ka blaugznas cēloņi un izārstēšana medicīnas pasaulē joprojām nav zināma. Neskatoties uz to, ir vairāki veidi, kas ir izrādījušies efektīvi blaugznu atkārtošanās ārstēšanā un novēršanā.
Blaugznu ārstēšana, ja tā netiek veikta agrīnā stadijā, var izraisīt tādas problēmas kā zvīņaina āda uzacu vidū, pieres, uzacu, deguna sānos un stūros un pat uz zoda. Tomēr tas ir diezgan izplatīts, un tam ir efektīva ārstēšana un ārstēšana.
Ko jūs zināt un kas jums jādara
Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka blaugznas un to sekas var ārstēt, izmantojot daudz ziepju vai mitrinošu krēmu. Tas ir nepareizi, jo tas galu galā tikai pasliktinās situāciju.
Daži fakti:
-
- Lielākajā daļā šo gadījumu āda kļūst jutīga un prasa maigu kopšanu.
- Skarbās ziepes un bieža mazgāšana parasti padara ādu zvīņainu un kairinātu.
- Arī pūtītes vai pretnovecošanās līdzekļi vēl vairāk sadedzina skartās teritorijas.
- Pārmērīga mitrinātāju lietošana nedarbosies uz svariem, jo tā nav izžuvusi āda, bet izsitumi, ko izraisa blaugznas.
- Pārliecinieties, ka izmantojat maigus produktus, kas nekādā veidā nekairina ādu.
- Tīrīšanas līdzekļu izmantošana, kas efektīvi kontrolē raugu, kas izraisa blaugznas, ir viena no vēlamākajām ārstēšanas metodēm.
Eksperti lielākoties iesaka izrakstīt sāls antibiotikas ar sulfātu (ja nav alerģijas) vai cinka ziepes ar piritionu.
Izārstēt pārslas uz auss, sejas, krūtīm un muguras
- Izmantojiet tīrīšanas līdzekļus bez ziepēm vienu vai divas reizes dienā.
- Lietojiet Ciclopirox vai Ketokonazole krēmu vienu reizi dienā vismaz 2 līdz 4 nedēļas.
- Uzklājiet hidrokortizona krēmu divas nedēļas dienā pāris nedēļas.
- Efektīva ir arī kalcineirīna inhibitoru vietēja lietošana.
Tomēr ieteicams konsultēties ar savu dermatologu, lai iegūtu pareizu ādas problēmu ārstēšanu. Recepšu ārstēšana smagos gadījumos var palīdzēt pareizi izārstēt problēmu ekspertu vadībā. Saglabājiet zemu stresa līmeni, samaziniet ķīmisko produktu lietošanu un ēdiet veselīgi! Dariet mums zināmu zemāk esošajos komentāros, ja jums patīk šī ziņa.