Satura rādītājs:
- Joga, lai apturētu sliktos ieradumus
- Joga rada sliktu paradumu apkarošanu
- 1. Balasana (bērna poza)
- 2. Bhujangasana (kobras poza)
- 3. Dhanurasana (priekšgala poza)
- 4. Ustrasana (kamieļu poza)
- 5. Adho Mukha Svanasana (suņa poza lejup)
- 6. Vrikshasana (koku poza)
- 7. Natarajasana (dejotāja poza)
- Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Vai joga nav tikai sliktu ieradumu pārvarēšana? Esmu pārliecināts, ka jums ir saraksts ar sliktiem ieradumiem, no kuriem jums jāatbrīvojas. Kad jūs praktizējat jogu, jūs vienmēr cenšaties izvairīties no tām.
Ļaujiet man pastāstīt, kā. Joga ir holistiska pieeja tādu sliktu ieradumu novēršanai kā smēķēšana, dzeršana, letarģija, neveselīgas pārtikas ēšana utt. Tas ir lielisks veids, kā palēnināt tematu un noteikt prioritātes.
Kaut arī joga kopumā palīdz jums izvairīties no kaitīgiem ieradumiem, konkrēti ir noteiktas pozas, kas atdzīvina motivējošas īpašības, lai stiprinātu un atbalstītu jūs cīņā pret kaitīgajiem ieradumiem.
Pārbaudiet tos zemāk.
Joga, lai apturētu sliktos ieradumus
Mēs zinām, ka joga izstiepj, stiprina un tonizē. Mēs arī zinām, ka tas ir nomierinošs un atjaunojošs. Bet kā tas palīdz pārvarēt sliktos ieradumus, kas kļuvuši par ierastu?
Nu, pirmais solis ceļā uz kaut ko briesmīgu izskaušanu ir palēnināt tempu un ņemt vērā tā ietekmi uz jūsu būtni. Joga palīdz apstāties un pieņemt saprātīgus lēmumus, nevis bez prāta iet uz savu dienu.
Sākot mācīties jogas pozu, jums tas nav obligāti jāapgūst pirmajā piegājienā. Tas prasa laiku, un, konsekventi praktizējot pozu, jums tas izdodas. Šis process māca jūs to pašu pielietot no matērijas, līdz pārvarat savu atkarību.
Joga tūlītējas apmierināšanas vietā uzsver ilgstošu laimi. Tas palīdz jums saprast ikdienas slikto paradumu nelabvēlīgo ietekmi, kas citādi, šķiet, liek jums pārdzīvot dienu. Izmantojot jogu, jūs kļūstat godīgs pret sevi un izvairāties no tā, kas jums ir slikts.
Joga atspoguļo jūsu reālās iespējas. Šī sajūta dod jums iespēju sevi uzlabot un šajā procesā atbrīvoties no visa nevajadzīgā negatīvā.
Apskatīsim jogas pozas, kas palīdzēs jums pārvarēt sliktos ieradumus, vai ne?
Joga rada sliktu paradumu apkarošanu
Zemāk minētās jogas pozas aktivizē enerģijas centru jūsu nabā, saglabājot jūs pamatu un palielinot transformācijas apjomu. Vingriniet tos katru dienu no rīta vismaz 40 dienas, lai novērotu domāšanas un uzvedības izmaiņas.
- Balasana
- Bhujangasana
- Dhanurasana
- Ustrasana
- Adho Mukha Svanasana
- Vrikshasana
- Natarajasana
1. Balasana (bērna poza)
Shutterstock
Par pozu - Balasana jeb Bērna poza ir asana, kas atgādina mazuļa augļa stāvokli. Tā ir iesācēja līmeņa Vinyasa jogas asana. Praktizējiet to no rīta vai vakarā tukšā dūšā un tīriet zarnas. Turiet pozu 1 līdz 5 minūtes.
Ieguvumi - Balasana atbrīvo spriedzi krūtīs, plecos un mugurā. Tas mazina stresu un trauksmi. Tas cīnās ar reiboni un normalizē asinsriti visā ķermenī.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit- Balasana .
Atpakaļ uz TOC
2. Bhujangasana (kobras poza)
Shutterstock
Par pozu - Bhujangasana jeb Cobra Pose ir asana, kas atgādina paceltu čūskas kapuci. Tā ir enerģiska aizmugure. Tā ir Aštanga jogas asana iesācēja līmenī. Praktizējiet to no rīta vai vakarā tukšā dūšā un tīriet zarnas. Turiet pozu 15 līdz 30 sekundes.
Ieguvumi - Bhujangasana uzlabo jūsu garastāvokli un uzmundrina jūsu sirdi. Tas atbrīvo stresu un nogurumu. Poza uzlabo jūsu elastību un samazina stīvumu muguras lejasdaļā.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit - Bhujangasana .
Atpakaļ uz TOC
3. Dhanurasana (priekšgala poza)
Shutterstock
Par pozu - Dhanurasana jeb priekšgala poza ir asana, kas līdzinās savītam lokam. Tas ir ideāls muguras stiepšanās vingrinājums. Poza ir iesācēja līmeņa Vinyasa jogas asana. Vingriniet to no rīta tukšā dūšā un turiet pozu vismaz 15 līdz 30 sekundes.
Ieguvumi - Dhanurasana palīdz pārvarēt letarģiju. Poza saglabā līdzsvaru, kad esat noguris vai hiperaktīvs. Tas paver jūsu krūtis, kaklu un plecus.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit - Dhanurasana .
Atpakaļ uz TOC
4. Ustrasana (kamieļu poza)
Shutterstock
Par pozu - Ustrasana jeb Camel Pose ir asana, kas līdzinās kamielim. Tā ir aizmugure. Poza ir iesācēja līmeņa Vinyasa jogas asana. Vingriniet to no rīta tukšā dūšā un tīriet zarnas. Turiet pozu 30 līdz 60 sekundes.
Ieguvumi - Ustrasana dziedina un līdzsvaro jūsu čakras. Tas uzlabo jūsu vispārējo veselību un pašsajūtu. Poza paver ķermeņa priekšpusi un uzlabo stāju.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit- Ustrasana.
Atpakaļ uz TOC
5. Adho Mukha Svanasana (suņa poza lejup)
Shutterstock
Par pozu - Adho Mukha Svanasana jeb lejupvērstā suņa poza ir asana, kas izskatās līdzīga sunim, kurš liecas uz priekšu. Poza ir Aštanga jogas asana iesācēja līmenī. Praktizē to no rīta tukšā dūšā. Turiet pozu 1 līdz 5 minūtes.
Ieguvumi - Adho Mukha Svanasana jūs atjauno un uzmundrina. Tas nomierina jūsu smadzenes un atvieglo depresiju. Tas izārstē bezmiegu un nogurumu. Poza ir terapeitiska pret paaugstinātu asinsspiedienu.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit- Adho Mukha Svanasana .
Atpakaļ uz TOC
6. Vrikshasana (koku poza)
Shutterstock
Par pozu - Vrikshasana jeb koka poza ir asana, kas atgādina maigu un robustu koka stāju. Tā ir iesācēja līmeņa Hatha jogas asana. Praktizē to no rīta tukšā dūšā. Turiet pozu 1 minūti uz katras kājas.
Ieguvumi - Vrikshasana uzlabo jūsu izturību un koncentrēšanos. Tam ir mierīga ietekme uz jūsu ķermeni. Poza atslābina jūsu centrālo nervu sistēmu un veicina jūsu pašapziņu.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit - Vrikshasana .
Atpakaļ uz TOC
7. Natarajasana (dejotāja poza)
Shutterstock
Par pozu - Natarajasana jeb Dejotāja poza ir asana, kas nosaukta deju kunga Nataradžas vārdā. Tas atgādina vienu no viņa deju kustībām. Poza ir vidējā līmeņa Vinyasa jogas asana. Vingriniet to no rīta tukšā dūšā un turiet pozu 15 līdz 30 sekundes.
Ieguvumi - Natarajasana ir stresa izraisītājs. Tas palielina jūsu ķermeņa elastību. Tas palīdz jums koncentrēt savu prātu un ķermeni. Poza uzlabo stāju, koncentrēšanos un līdzsvaru.
Lai uzzinātu vairāk par pozu un tās procedūru, noklikšķiniet šeit - Natarajasana .
Atpakaļ uz TOC
Tagad atbildēsim uz dažiem izplatītiem jautājumiem par jogu un sliktiem ieradumiem.
Ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem
Cik bieži es praktizēju jogu, lai pārvarētu sliktos ieradumus?
Praktizējiet jogu katru dienu no rīta nepārtraukti 40 dienas, lai novērotu izmaiņas.
Vai, sākot jogas praksi, es atturos no sliktiem ieradumiem?
Jā, jums ir apzināti jāizvairās no sliktas prakses, kas kaitē jūsu ķermenim un prātam, kad sākat jogas praksi. Ejot tālāk apmācībā, jūs lēnām zaudējat vēlmi padoties kaitīgajiem ieradumiem.
Mums visiem ir slikti ieradumi. Nav pareizi dzīvot kopā ar viņiem. Jums jāpārliecinās, ka atpazīstat, ko viņi ar jums dara, un jāatrod veids, kā no tiem atbrīvoties. Joga dod jums šo perfekto grūdienu un pārliecību, lai apkarotu savus iesīkstējušos sliktos ieradumus, un jums tas jāsāk tūlīt. Vai jūs kādreiz esat apsvēris jogu, lai pārtrauktu ieradumus? Ja jā, kā tas jums palīdzēja? Dalieties pieredzē ar mums, atstājot komentāru zemāk.