Satura rādītājs:
- Satura rādītājs
- Kas ir balinātāja vanna?
- Kāpēc izvēlēties balinātāju vannu?
- Kad lietot balinātāju vannu
- Kā sagatavot balinātāju vannu
- 1. Veiciet alerģijas testu
- 2. Sajauciet balinātāju, izstrādātāju un šampūnu traukā
- Kā uzklāt maisījumu
- 1. solis - samitriniet matus ar vēsu ūdeni
- 2. solis - aptiniet dvieli ap pleciem
- 3. solis - uzklājiet balinātāju
- 4. solis - nostipriniet matus ar spailēm
- 5. solis - mazgājiet matus
- Cik ilgi jāatstāj ieslēgta balinātāja vanna?
- Kā rūpēties par balinātiem matiem
Vai vēlaties atvieglot savas cirtas mājās? Interesanti, kā iegūt perfektus gaišus matus bez jebkādiem misiņa toņiem? Atbilde ir balinātājs! Mērcē matus balinātāja vannā un uzreiz izskaties pēc blondas dievietes! Neuztraucieties, mēs iepazīsimies ar visu balināšanas procedūru, lai padarītu jūsu pieredzi neaizmirstamu un drošu.
Bet pirms ienirt tajā, parunāsim par balinātāju vannas zinātni un to, kā tā atvieglo matus.
Satura rādītājs
- Kas ir balinātāja vanna?
- Kāpēc izvēlēties balinātāju vannu?
- Kad lietot balinātāju vannu
- Kā sagatavot balinātāju vannu
- Kā uzklāt maisījumu
- Cik ilgi jāatstāj ieslēgta balinātāja vanna?
- Kā rūpēties par balinātiem matiem
Kas ir balinātāja vanna?
Balināšanas pamatprocess ietver balinātāja pulvera sajaukšanu ar peroksīdu. Šis process efektīvi atvieglo matus, taču tā sekas ir diezgan postošas. Balināšana var mainīt jūsu matu saites un laika gaitā padarīt matus trauslus.
No otras puses, balinātāja vanna ir daudz maigāka procedūra. Tas atšķiras no parastā balināšanas procesa. Šajā procesā tiek izmantots atšķaidīts šķīdums, kas ir daudz maigāks jūsu matiem. Šampūnu pievieno maisījumam un uzklāj uz mitriem matiem.
Jums noteikti jābrīnās, kāpēc jums vajadzētu doties uz balinātāju vannu, kad ar regulāru balināšanu darbu var paveikt tikpat viegli. Ritiniet uz leju līdz nākamajai sadaļai, lai uzzinātu, kāpēc.
Atpakaļ uz TOC
Kāpēc izvēlēties balinātāju vannu?
Shutterstock
Tā kā balinātājs ir agresīva viela, tā lietošana matiem bieži var būt riskanta, īpaši, ja jums ir plāni, trausli mati. Tādējādi ideāla alternatīva ir balinātāja vanna. Šis process nerada kaitējumu un ir absolūti drošs visiem matu tipiem.
Tagad, kad jūs zināt, kāpēc jums vajadzētu iet uz balinātāju vannu, jums jābrīnās, kad to izmantot. Uzziniet nākamajā sadaļā.
Atpakaļ uz TOC
Kad lietot balinātāju vannu
Jums vajadzētu izvēlēties balinātāju vannu, kad vēlaties:
- Noņemiet pastāvīgo matu krāsu
- Nostipriniet pārspīlētus matus
- Izgaismojiet matus par vienu līmeni
- Izgaismojiet trauslos matus
Ja jūsu pašreizējā matu krāsa atsakās atdalīties, neuztraucieties. Balinātāja vanna var būt ārkārtīgi noderīga, noņemot pastāvīgo matu krāsu un atbrīvojoties no tās pēdām.
Balinātāja vanna, iespējams, nav tik efektīva kā parastais balināšanas process, taču tā jūsu matiem kaitē mazāk nekā pēdējie. Ja jums ir trausli mati, šī minimālā balināšanas darbība ir ideāli piemērota izskatam, kuru vēlaties sasniegt.
Tagad pārbaudīsim, kā jūs varat sagatavot un lietot balinātāju vannu.
Atpakaļ uz TOC
Kā sagatavot balinātāju vannu
Lai sagatavotu balinātāju vannu, jums jāapkopo trīs būtiski komponenti, ti, balinātāja pulveris, peroksīds un šampūns. Šādi jums jāsagatavo maisījums:
1. Veiciet alerģijas testu
Shutterstock
Ja pirmo reizi izmantojat balinātāju vannu, šis solis ir obligāts, lai izvairītos no jebkādas negatīvas reakcijas. Iemērciet kokvilnas bumbiņu attīstītājā un balinātājā un notīriet to uz rokas. Ja jūsu āda kļūst sarkana vai sāk niezi, visticamāk, jums ir alerģija pret balinātāju. Bet, ja neesat pārliecināts, pagaidiet 48 stundas un pārbaudiet, vai nav vēl izmaiņu. Ja nekas nenotiek, varat turpināt procedūru.
2. Sajauciet balinātāju, izstrādātāju un šampūnu traukā
Shutterstock
Sāciet, sajaucot balinātāja pulveri un attīstītāju proporcijā 1: 2. Izstrādātāja tilpums norāda peroksīda daudzumu tajā. Jo lielāks tilpums, jo lielāks ir peroksīda daudzums. Izstrādātājiem ir dažādi apjomi, no kuriem 10 ir vājākie, bet 40 - spēcīgākie. Balinātāju vannai iesakām 10 tilpuma izstrādātājus. Šim maisījumam pievieno vienu šampūna daļu. Pievienojiet balinātāja pulveri un šampūnu vienādos daudzumos. Eksperimentējot ar attiecību, varat palielināt vai samazināt šī maisījuma intensitāti atbilstoši savām vēlmēm. Šampūna pievienošana šim maisījumam pakļaus balinātāju. Jūs pat varat pievienot kondicionieri, lai mīkstinātu matus.
Atpakaļ uz TOC
Kā uzklāt maisījumu
1. solis - samitriniet matus ar vēsu ūdeni
Shutterstock
Jums vajadzētu balināt matus, kad tie ir mitri, nevis pilēt mitri. Mitriniet matus, tos vadot zem auksta ūdens. Pirms lietojat balinātāju, ļaujiet matiem dažas minūtes nožūt gaisā. Jūs pat varat nedaudz nosusināt matus ar dvieli.
2. solis - aptiniet dvieli ap pleciem
Nejaušas pilēšanas gadījumā dvielis var aizsargāt jūsu ādu un drēbes no krāsas maiņas. Lai izvairītos no neveiksmēm, varat arī valkāt vecu T-kreklu. Neaizmirstiet uzvilkt gumijas / lateksa cimdus, lai pasargātu rokas no balinātāja apdegumiem.
3. solis - uzklājiet balinātāju
Shutterstock
Uzklājot balinātāju, sāciet no matu galiem un virzieties līdz saknēm. Kad esat pabeidzis to uzklāt no saknēm līdz galiem, berzējiet pārējo maisījumu matiem, tāpat kā dušā, uzklātu šampūnu. Katru pavedienu noteikti iemērciet ar šķīdumu.
4. solis - nostipriniet matus ar spailēm
Piestipriniet matus un uzvelciet dušas uzgali. Tas novērsīs šķīduma pilēšanu.
5. solis - mazgājiet matus
Ik pēc 5 minūtēm pārbaudiet matu krāsu. Kad esat apmierināts ar krāsu, izmazgājiet balinātāju.
Atpakaļ uz TOC
Cik ilgi jāatstāj ieslēgta balinātāja vanna?
Laiks, cik ilgi balinātājs paliek uz matiem, ir atkarīgs no jūsu dabiskās matu krāsas un izmantotā izstrādātāja apjoma. Ja matus esat balinājis iepriekš, varat tos atstāt iedarboties 10 minūtes. Ja jums ir tumši mati un vēlaties izgaismot savas krāsas, atstājiet balinātāju iedarboties līdz 30 minūtēm. Ja izmantojat 30-40 tilpuma izstrādātāju, neatstājiet šķīdumu ilgāk par 7-10 minūtēm.
Tā kā balināšana noārda jūsu matu mitrumu, pēc balinātāja vannas obligāti rūpīgi jārūpējas par savām cimdām. Lūk, kas jums jādara.
Atpakaļ uz TOC
Kā rūpēties par balinātiem matiem
- Kondicionējiet matus katru reizi, kad tos mazgājat, un ik pēc divām nedēļām veiciet to dziļu stāvokli, lai atjaunotu zaudēto mitrumu.
- Pirms karstuma veidošanas rīku izmantošanas matiem uzklājiet karstumu aizsargājošu aerosolu vai serumu, lai novērstu siltuma bojājumus.
- Dažas dienas pēc balināšanas procesa izvairieties no taisnotāju, matu žāvētāja un lokšķēres lietošanas, jo svaigi balināti mati ir vairāk pakļauti bojājumiem.
- Bieža kondicionieru, serumu un matu masku lietošana neļaus matiem izžūt.
Balinātāja vanna ir lieliska alternatīva balināšanai un pārsteidzošs veids, kā atvieglot matus, tos nesabojājot. Vai jums ir vēl kādi jautājumi par šo matu izgaismošanas procedūru? Ievietojiet tos komentāru sadaļā zemāk, un mēs sazināsimies ar jums!
Atpakaļ uz TOC